סגור

ליצמן על רון קובי: "ככה יעשה לאיש אשר הרים ידו על יום השבת"

שר הבריאות מברך את חברי האופוזיציה בטבריה לאחר שהצביעו נגד העברת התקציב, הצבעה שסימנה את כישלונו של ראש העיר ובעקבותיה תמונה ועדה קרואה. "יראו ויידעו גם ראשי עירייה אחרים"

גלעד כהן, חדשות כיפה
יב בתמוז התשעט
,
15 ביולי, 2019 9:22
סגן שר הבריאות יעקב ליצמן, וראש עיריית טבריה רון קובי

סגן שר הבריאות יעקב ליצמן, וראש עיריית טבריה רון קוביצילום: פלאש 90, יונתן סינדל, דוד כהן

סגן שר הבריאות ויו”ר יהדות התורה, הרב יעקב ליצמן הגיב הבוקר (ב') לכישלון שנחל ראש עיריית טבריה, רון קובי הלילה, כאשר לא הצליח להעביר את תקציב העירייה בפעם הרביעית. "טבריה אמרה הלילה לא להסתה ולשנאה. ככה יעשה לאיש אשר הרים ידו על יום שבת קודש ונגד היהדות".

ליצמן ברך את חברי האופוזיציה בטבריה "הם גילו אחריות ציבורית לעתיד העיר טבריה ולתושביה, התאחדו ופעלו יחד לסיום כהונתו של רון קובי, שפעל בבוטות ובהסתה נגד כל הקדוש והיקר ולא הצליח לנהל את טבריה ולו יום אחד". 

כזכור, הלילה נכשל ראש עיריית טבריה בהעברת התקציב בפעם הרביעית, עובדה שבעקבותיה מצבו בלשכת העיר מתערער. קובי הוביל במערכת הבחירות באוקטובר קמפיין תקיף נגד האוכלוסייה החרדית בעיר, אך לאחר שנבחר, לא הצליח להרכיב קואליציה ונותר עם המון אויבים פוליטיים בעיר.

"העיר טבריה היא תמרור אזהרה לאומי. יראו ויידעו גם ראשי עירייה אחרים, ראשי מפלגות אחרות ומועמדים למחצה לראשות ממשלה: מי שמרים יד נגד שבת קודש, נגד היהדות והמסורת, סופו להיכשל. דרך השנאה, ליבוי ההסתה ושימוש ציני במלחמות דת מהווה מתכון לכישלון פוליטי". אמר ליצמן 

"אנו קוראים לראשי העיר בישראל ולראשי המפלגות השונות לקראת הבחירות, להוביל שיח של אחדות, הידברות ועשייה. הציבור החרדי הוא בעל ברית נאמן וראוי לכל מי שהאחדות בעם חשובה לו, בשמירה על הסטטוס קוו ומסורת ישראל, תוך מניעה מהסתה כלפי האוכלוסיות השונות ובעד שיתוף פעולה לטובת כלל אזרחי ישראל".

15.07.2019

1. לא נהיה אירן.מלחמה!! (יגאל)

.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

קורונה צילום: יונתן סינדל/ פלאש 90

הח"כים אישרו: הגבלות על אירועים ומועדונים - עד 50 איש

קרא עוד