סגור

רבנית מהצפון חשודה בניתוק תינוק מאמו והעברתו לזרים

הרבנית ס' מהצפון חשודה כי פעלה להטסתה של יעל (שם בדוי) לחו"ל בעודה הרה, ומסירת תינוקה להורים מאמצים. זאת תוך ניצול מעמדה כאפוטרופוס של האישה

חדשות כיפה
ז בתמוז התשעט
,
10 ביולי, 2019 16:42
סחר בתינוקות? אילוסטרציה: תינוק

סחר בתינוקות? אילוסטרציה: תינוקצילום: shutterstock

כליאת אשה הרה, סחר בתינוק ורבנית אחת מהצפון: בית המשפט התיר היום (ד') לפרסום פרשה שבה על פי החשד נלקח תינוק מאמו והועבר לזוג אחר שהיה בהליך אימוץ.

מדובר בסיפור שנחשף לפני כשנתיים על ידי ynet, ובמרכזו החשד כי הרבנית ס' מהצפון הורתה על כליאתה של יעל (שם בדוי) בדירת מסתור בחו"ל, בעודה בחודש השמיני להריונה, ולאחר שילדה נלקח ממנה תינוקה והועבר לזרים

הרבנית שימשה כאפוטרופוס עבור יעל ולפי החשד של המשטרה לא מדובר במקרה היחיד שבו היא סחרה בתינוקות. יש לציין כי חלק מהגורמים, כמו ההורים המאמצים, פעלו ככל הנראה בתום לב ולא היו מודעים לכך שהליך האימוץ היה בניגוד לחוק.

הרבנית טענתה בחקירתה כי לא הייתה מעורבת בהעברתה של האישה, שלטענתה הועברה לחו"ל על ידי בני משפחתה לאחר תקופת אשפוז בבית חולים פסיכיאטרי, "כדי לפתוח שם דף חדש". לטענתה, היא לא ידעה מה אירע לה ולתינוקה לאחר שהוטסה מחוץ לישראל

גורם המעורה בפרטי התיק מסר ל-ynet כי ס' "בנתה את כל המהלך הזה וכל האחריות עליה. היא שיקרה בבית משפט השלום, היא שיקרה בבית המשפט העליון. היא אמרה 'אני לא יודעת מה קורה, אין לי מושג איפה האישה ואיפה הילד הזה. אני לקחתי אותה למשפחה, שם שמתי אותה, והם המשיכו לדאוג לה'. בפועל זה לא נכון. בפועל היא הייתה אחראית על כל התהליך. היא הייתה במעמד שחרור הילד מבית החולים גם. היא נפגשה עם כולם. היא שילמה מכיסה בהתחלה על כל ההוצאות הראשוניות".

עורכי הדין יהלי שפרלינג ודורון נוי, המייצגים את האישה, טענו כי היא חפה מפשע ולא ביצעה שום פשע: "זו לא סתם אישה נורמטיבית, אלא אחת שעסקה כל חייה בשיקום נזקקים ואנשים בעלי מוגבלויות, ושמה הולך לפניה בתחום. העובדה שבית המשפט מצא לנכון למנות אותה פעם אחר פעם לאפוטרופוס עבור אותם נזקקים. אנו בטוחים שמשטרת ישראל תעשה את עבודתה נאמנה, ובסיום החקירה תסגור את התיק נגדה".

10.07.2019

1. מה זה רבנית?! (בן משה)

מבה זה רבנית? אשתו של רב? או אולי רבה רפורמית? איזה מין תואר זה? פעם לאשתו של הרב קראו רבבנית לשם הנוחות. אבל מה עומד מאחרי הכינוי? אז למה לכתוב ביטוי כה פרובוקטיבי? זה עיתון הארץ? או ידיעות אחרונות?

דווח על תגובה לא ראויה
12.07.2019

2. עלילת דם!!! (א מהצפון)

שקר וכזב! מדובר באישה צדיקה בעלת מסירות נפש על גמילות חסדים שגדלה נערה יתומה פגועת נפש וכשלא מצאה לה פיתרון ועתיד בארץ טסה איתה על מנת לסדר אותה בצורה טובה בארה"ב.
המתלוננת מדברת מה שמכתיבים לה גורמים בעלי אינטרסים צדדיים לדבר! היא נסעה ברצונה ובשמחתה והילד נלקח ממנה כיוון שהיא הייתה בהתקפת טירוף אחרי הלידה ע"י הרשויות שם! הרבנית ניסתה ככל יכולתה למנוע את זה! לא גדלו אותה 8 חדשים במרתף! סידרו לה מקום טוב על מנת להשאר בו ברצונה!
אבל מה לעשות שגירסתה של מטורפת שחוזרת בה כל 2 דקות נשמעת מהימנה בתקשורת העיקר להכפיש את החרדים!
מזכיר את עלילות הדם של ימי הביניים!

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

מועצת הרבנות. ממהרים לברך על ההחלטה  צילום: דוברות הרבנות הראשית

הרבנות מגבה את ההחלטה למנות את רב העיר רמת גן למנהל שירותי הדת בעיר

קרא עוד