פעילי ימין תוקפים את נפתלי בנט: "שקרן"

בעקבות סירובו של החשוד המרכזי בפרשת דומא להעיד בבית המשפט כמחאה על העינויים שעבר בחקירות, פעילי ימין תלו שלטים עליהם נכתב "בנט שיקר לציבור כשאמר שאין עינויים, היום אנחנו כבר יודעים - בנט שיקר"

גלעד כהן, חדשות כיפה
א בתמוז התשעט
,
04 ביולי, 2019 18:33
מחאה נגד יו"ר הבית היהודי לשעבר

מחאה נגד יו"ר הבית היהודי לשעברצילום: הותר לשימוש

מספר שלטים נתלו היום (ה') ברחבי יהודה ושומרון נגד מי שעד לא מזמן כיהן כשר החינוך וכיו"ר הבית היהודי, נפתלי בנט. הפעילים טוענים כי בנט שיקר לציבור כשאמר שאין עינויים בחקירות השב"כ ולכן החליטו ליצור מחאה שכותרתה: "ילד אל תצרח, בנט זה אח".

השלטים נתלו שבוע לאחר שעמירם בן אוליאל, החשוד המרכזי בפרשת דומא סירב לעלות להעיד במשפטו כמחאה על החלטת בית המשפט לאשר את ההודאות שהוצאו ממנו תוך כדי עינויים. המודעות תוקפות את השר לשעבר נפתלי בנט על חלקו בעינויים שעברו העצורים בפרשת דומא.

המודעות

המודעות צילום: הותר לשימוש

הכיתוב שמופיע על השלטים, כאמור הוא "ילד אל תצרח, בנט זה אח". הפעילים טוענים כי בנט שיקר לציבור כשאמר שאין עינויים בחקירות השב"כ. "היום אנחנו כבר יודעים - בנט שיקר. בית המשפט קבע שהיו עינויים. בית המשפט כבר פסל את רוב ההודאות שהוצאו בעינויים! אבל את הטראומה של הנערים איש לא יוכל להחזיר".פעילי הימין ממטה 'יהודי לא מגרש יהודי' מוסיפים ואמרים: "אסור לנו לתת לאיש הזה להנהיג את מחנה הימין."

04.07.2019

1. הם צודקים, השגעון של בנט והריר שנטף על כסא ראש הממשלה שיבשו על בנט את הדעת והוא ריסק את כל הציונות הדתית (שמוליק)

דווח על תגובה לא ראויה
05.07.2019

2. בנט צריך ללכת בדרכו של אבי גבאי. (ידידיה שילה)

שילמד לקח מאהוד ברק שהלך הביתה אחרי שהפסיד לשרון, ומבוז'י הרצוג ומהרב דניאל הרשקוביץ
וגם בנימין נתניהו המתין כמה שנים אחרי שהפסיד את השלטון, ואחר כך חזר להיות שר חוץ ושר אוצר אצל שרון. בנט נכשל והכשיל את הימין, ובמקום לתת לרב רפי פרץ לשקם, הוא ישר מכריז שהוא רץ שוב, מסתמך על סקרים מפוקפקים, וגורם לזה שהציונות הדתית נדחקת לשוליים.

דווח על תגובה לא ראויה
05.07.2019

3. נחרב הבית (ששי)

הבית נחרב כשביזו ברבים את בר קמצה, בנט עזב כי בבית היהודי ביזו אותו ברבים בקריאות בוז ועד עכשיו מבזים אותו ברבים, אחר כך ביזו ברבים את בין גביר ובן ארי בהסכם בלוק טכני משפיל ובאי קיום ההסכם, ועכשיו מבזים ברבים את שקד, על מה נחרב הבית היהודי על שקד בנט ובן גביר ובן ארי במקרא הטוב, במקרא הגרוע תקום ממשלה שמול, תפסיקו לבזות ותקום ממשלת ימין

דווח על תגובה לא ראויה
06.07.2019

4. די ( יוסי)

לעזאזל למה אנשים פה נהנים להוציא שם רע ולרכל על אישי ציבור בכתבות באתר??? תיזהרו בלשונכם!! מי אמר לכם שזה קשור לסמוטריץ????? למה ישר להוציא עליו שם רע??????????????

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

במקום האירוע נמצא נשק ותיק עם מספר מטענים מוכנים להפעלה צילום: דובר צה"ל

חיסול המחבלים ברמת הגולן: נמצאו מטעני חבלה ונשק סמוך לגדר

קרא עוד