סגור

במשרד החינוך מגבים את חבר מועצת עיריית רמת-גן שהוריד זמרת מהבמה

טוביה עזורי, מנהל התרבות היהודית בעיר, הורה לבחורה שביקשה לעלות לבמה ולשיר ביום העצמאות לרדת. עוזרי הודח מתפקידו, ועכשיו הוא מקבל גיבוי מהאגף לתרבות יהודית במשרד החינוך: "החליטו לתפוס עליו טרמפ"

גלעד כהן, חדשות כיפה
טו בסיון התשעט
,
18 ביוני, 2019 21:21
אילוסטרציה

אילוסטרציהצילום: shutterstock

ביום העצמאות האחרון הקימה עיריית רמת גן במה לציבור הדתי. סרטון מצלמת האבטחה חשף שהנערה בת ה-17, שעלתה לאותה הבמה לא הורשתה לשיר, והורדה מהבמה על ידי טוביה עוזרי, מנהל המחלקה לתרבות תורנית בעיר. באגף לתרבות יהודית במשרד החינוך מגבים היום (ג') את עוזרי ואומרים: "החליטו לתפוס טרמפ על הסיפור הלא מעניין הזה ולהכפיש את טוביה, על לא עוול בכפו".

לפי ההודעה שנמסרה מהאגף לתרבות יהודית במשרד החינוך, נאמר כי במהלך האירוע היתה חריגה מסדר ההופעות. "בשיקול דעת זריז, החליט טוביה עזורי, מנהל התרבות היהודית בעיר, שהזמן והמקום לא מאפשרים את שירתה של בחורה שביקשה לעלות לבמה ולשיר. על אף שהבחורה הודיע שהיא כלל לא נפגע מהעניין, החליטו לפגוע בטוביה".

"טוביה פעל כראוי ולדעתנו כך היה צריך לעשות לאור הנתונים בזמן ובמקום", אומרים במשרד החינוך. "יש קהלים גדולים שנוהגים לשמור על איסור שמיעת קול אישה שרה. וכאן הבן שואל – לאוכלוסייה מסוימת קשה לשמוע כלי נגינה מסוים, חצוצרה למשל – היעלה על הדעת שבאירוע לאותה אוכלוסייה יעלה נגן חצוצרה וינגן? האם דחיית הנגן תחשב כאפליה? אין בין זה לאפליה ולא בדיל של קשר".

האגף לתרבות יהודית, מכוון את פעולותיו לשתי מטרות. הבדלה: נתינת מענה, בתחום התרבות היהודית, לאוכלוסיות המגוונות, קהילות ותתי קהילות, חילונים, מסורתיים, דתיים וחרדים. במדינת ישראל כל מגזר וקהילה רשאים להביע את דעתם, לצעוד ברחובה של עיר ולהבליט את ייחודם. עבודה זו דורשת מקצועיות ורגישות רבה, ומעל 150 מנהלי התרבות היהודית ברשויות מבצעים אותה בהצלחה.

יש לציין, כי פעמים רבות בעיר רמת גן, ובכל 156 הרשויות בהן יש פעילות של התרבות יהודית, מתקיימות הופעות בהן נשים שרות, מתוך התאמה לסוג האוכלוסייה ודרישותיה. "האם לא הגיוני שבנוסף לעשרות במות תרבות לציבור החילוני, תוקם במה אחת לציבור הדתי? היכן חופש הדת, ערך המוזכר במגילת העצמאות?", שואל איתיאל בר לוי, מנהל האגף לתרבות יהודית. "על אף שקיבלתי טענות רבות כי יש לפעול נגד ראש העיר מבחינה משפטית, חשוב לי להדגיש שעבודתנו כל השנה היא בשיתוף ראשי הרשויות המקומיות, עובדה המונעת מאיתנו את הצורך לעימות חזיתי מולם".
 

 

18.06.2019

1. חופש דת ללא גבולות? שאלים למשל? רעלות? למה לא? (מיקי)

דווח על תגובה לא ראויה
19.06.2019

2. פישעי המיתנחלים חלק ראשון (לזיכרו של ישעיהו ב)

וכי מה חדש תחת השמש? הנביא ישעיהו ב, (פרופ ליבוביץ חזה את כל השחתת המידות בחברה הישראלית ע"י הציונות הדתית המיתנחלת עוד ב68. הכל לפירטי פרטים, גם העלה השערה שכמו שהמשחיסטים של שבתאי צבי היתאסלמו כשנפלה האכזבה הגדולה, כך יתכן שהצינות הדתית תיקרב לנצרות הפונדמנטליסיטית ולבסוף יאמצו חלקם את ה"משיח" ישו, (זה אמנם מרחיק לכת, אך כל דבריו היתקיימו לפי שעה)
כשנישאל האם זו מעין נבואה ענה שאינו נביא ולא בן נביא, ושידוע למי ניתנה הנבואה לאחר החורבן, וציין שאלו יהיו היתפתחויות מחייבות, ביחוד בהיסתמך על ההיסטוריה היהודית ומעללי ביריוני הימין שהיתחזו כאילו מניעיהם דתיים לאומיים, והביאו חורבן 3 פעמים תוך הסתה שינאה אלימות ורצח מנהיגים,
להלן פרוט חלק מהתחזית שלו:
1) חזה היתקצנות דתית בעיקר בנוגע לסממנים ציבוריים אצל המיזרחי האלו שהיו ליברלים ביותר (תנועת המיזרחי היא שמם בקונגרסים הציוניים) חזה שילטון שררה של רבנים שיצמחו בשטחים.
2) חזה היתפתחות גישה משיחית והיתבדלות לצרכי צבירת כוח (ראה ההטפה למדינת יהודה לעומת ישראל ה"חוטאים" מבית יוסף ואפרים
3) חזה שהנדלן והתקציבים והעדר הרגולציה ורצון ההנהגה והרבנים להגדילם עוד ועוד וליצבור כוח, יביא להישתלטותם והשחתת כל ישראל. (זה כבר קרה ומעמיק יותר
4) חזה שכהמשך טיבעי להשחתת הצדק המשפט והחוק בתחילה כביכול למען "ארץ ישראל" (ראינו זיופי מיסמכי מכירה מערבים וכו, כאשר בית המשפט מטעמי "גאולת אדמות" מעיתעקם, ואחר כך אותם מומחים לזיופים כבר מישתמשים בשיטות לגזל מיהודים, ובית מישפט שהיתעקם זקוק לטרפיה וביעור הסרטן.

5) חזה שכל המערכת תאלץ להיות מושחתת בכדי לישמור על הכיבוש השליטה בערבים וגזל הנדלן כך שיראה כביכול חוקי. שנהפך למדינת שב"כ כלומר שבשם הביטחון ניתן יהיה לעשות הכל (כולל עיסקאות של ספינות וצוללות שראש הממשלה מקדם אישית עם חבורת פושעים, ועוקף את המערכת(הכל ללא מיכרז או סדר החלטות המונע שחיתות) הכל למען יראו הגרמנים מי קידם להם ולפיכך זכאי לעמלות סמויות) או קידום עיניני ברוני גז. וספינות חינם לאבטחתם. (הרי יאיר כשהיה שיכור הטיח בחברו בנו של ברון הגזת מיספר נכון של כמה טריליונים סידר אביו הביב לאביו הברון (הכוונה לרווח שהיסדיר להם נתניהו לעשרים שנות ההסדר, מפתיע שהסכום פחות או יותר מדוייקת כלומר הילד הנאו נאצי ידע פרטים, ודי שנתניהו אמר הילד דיבר שטויות וכל מהופנטי הביב כולל המיזרחניקים ומנהיגיהם שתקו כדגים ועדיין מגבים אותו כמנהיג, (גם את ביטחון ישראל בצפון מכר לפוטין תמורת שמירה שיסיע לו לשמור כיסאו, יסיע בספינים ובהסתרת מעורבות אולגרכים רוסיים בהעברות והלבנת כספי העמלות / שוחד לביבי.
היריעה קצרה אבל השחתת המידות שדיבר בה ליבוביץ וביחוד אצל המיזרחי שהם אינם רפי שכל כמו ביבוני המיזרח שהולכים שבי ומהופנטים ע"י ביבי שנותן להם להרגיש חשובים ופטריוטים ע"י שינאת צאצאי דור המיסדים יוצאי אירופה (עבור הביבונים זו גם נקמה.) רבני המיזרחי דיברו רבות על היות צאצאי עולי מדינות ערב ואיסלם, חלשים ביותר ברציונל ובידע תורני, ושגישתם היא ריגשית ולפיכך צריכים המיזרחי לדעת כיצד לגייסם, (ביבי עושה זאת טוב יותר- הסתה ונותן להם לראשונה חשיבות, מי שבקושי תרם משהו למדינה ושרת אם שרת מקסימום כש"ג חש היום פטריוט גדול שהרי הוא טוב יותר מה"בודים" בשמאל שסימן להם ביבי, (אצל ביבי גם נשיאת העליון מבית ביתרי שורשי ואשת מזכיר ממשלת בגין, היא שמאל וכן נשיא המדינה ואפילו לזמן מה יושב ראש הכנסת.

5א) סיסמאות נבובות: הנהגת המתנחלים יצרה מעין תורה חדשה, הבא ניבחן חלקה:
בלוף ראשון) מצוות ישוב הארץ או הרחבת גבולות לא קיימת בספר המצוות, ואילו הנהגת המיתנחלים הפכה מיצוות בלוף זו לעיקר, המינוח "קדוש" גם זה בועה כבר אמר הרב הגאון רבי מאיר שמחה הכהן מדוינסק (אור שמח) "קדוש קדוש ואין קדוש" והיבהיר שקדוש אבסולוטי זה רק הקב"ה וכל הקדושות האחרות עינינן תלוי ונובע אך ורק אם מיתרימים תנאים, הפצת שינאה בעם זו העברה הכי חמורה שישנה ואומר הקב"ה לפי המידרש, בהבהירו סדר החומרות, ליפני שיביא חורבן, אומר הוא כך: "אילו עזבוני בניי ושמרו תורתי לא אביא חורבן, ואילו עזבו אותי ואת תורתי, (כלומר אפס מסורת ומיצוות) אך דבקו איש באחיו לא אביא חורבן, אולם כאשר מפיצי שנאת חינם הם, החורבן בוא יבוא, ואכן ההיסטוריה מעידה פעמיים חורבן הבית ופעם חורבן מוחלט בעיקבות הביריונות של בר כוכבא וחבורתו (שגם רצחו מנהיגים כולל בר כוכבא במו ידיו רצח את דודו התנא יצחק המודעי)

בלוף שני) מרחיבי גבולות הארץ היו בעיקר המלכים שנחשבו רשעים, הורדוס הירחיב הכי הרבה.

בלוף שלישי: לשיטת המיתנחלים לא טוב שיצאנו מעזה, היה צריך להישאר בקן צרעות זה שהעסיק שתי אוגדות של צהל, וחצי שב"כ בלי להשיג כלום היו הברחות מינהרות רקטות ופיגועים, צהל לא יכול היה להיתאמן וזה הלקח ממילחמת לבנון השניה, עזה מעולם לא הייתה חלק מארץ ישראל, ולא הובטחה לישראל לא היה בה ישוב יהודי אחד, באף מהזמנים, ואזכיר שעזה הישתרעה עד בת יםץ עזה היא הארץ המובטחת לפלישתיםת שכן הקב"ה אומר "ואת הפלישתים הבאתי מכפתור (כרתים) מה איכפט למיתנחלים להקיז דמו של עם ישראל למען יצברו כוח נדלן ומדינה בתוך מדינה בה הם יכלים לעשות כחפצם.

בלוף רביעי: סיסמת חנן פורת ומריעיו (חוסמי הכבישים ומשבשי החיים לצרכי סחיטה) הייתה "כל יהודי רשאי להיתישב בכל מקום בארץ ישראל, אך ראינו שהחננים למינהם מגלגלי עיניים לשמיים, ישבו רק את אנשיהם, ודאגו למוטט ולרשת קבוצות שהתישבו והיו חילוניים, ואנשי עבודה של ממש ולא רקדנים פרזיטים עם ספר תורה, ראה נבי סלח, (נווה צוף) יתיר, ישובים בהרי אפרים וארץ המירדפים, בדרך ליריחו ובביקעה וביכלל יש סינון גדול מאוד וגזל ועושק ע"י אירגון אמנה ברכישה. המשך יבוא

דווח על תגובה לא ראויה
19.06.2019

3. ניזקי הימין הביריוני הברברי והמיתנחלים (לזיכרו של הנביא ישעיו ב)

ניזקי המיתנחלים חלק שני
בלוף החופש להיתיישב: כל הרוצים להיתיישב בשטחים עוברים סינון ע"י אירגוני המיתנחלים שגם הישובים חוששים מהם, עובדה היא שאין שום אופוזיציה בשטחים, תפשו טאבו על ניכסי העם היהודי ותקציביו

בלוף היתישבות כביטחון: ההיתנחלויות הינן צרה צרורה לעם ישראל המונעת הסדר כלשהו והקטנת הלהבות, אין שמץ של סיכוי שהזמן ישכיח את מאווי הפלסטינאים בין אם הם עם או רק מיעוט אתני תושבי הגדה שניכבשה, העיניין לא ישכך ורק יסתבך, לאלו יש מיליירד וחצי אחים מוסלמים שבקלות יכולים להיות מוסתים, המערב המגן עלינו הולך ונחלש, מדינות כסין ורוסיה הינן בעלות ברית של אויבינו, ובכלל העולם יעדיף תמיד יחסי מסחר ואחרים עם מיליירד וחצי מוסלמים שגם שולטים במשאבים, מאשר ישראל הקטנה. שבקושי מכניעה כפר לבנוני אחד לייד הגבול במשך שבוע ועדיין לא טוהר, בשל רשת המינהרות. כל צבאות העולם לא יכולים להיתמודד עם כמות לוחמי גרילה וטרוריסטים שיכול לספק העולם המוסלמי באם יוסת (דיי בזכר אחד אחד מאלף בגיל המתאים (כלומר בערך חצי מליון שהידים) בנוסף ישנן שליטים ומדינות המנצלות את הסיכסוך ומלאבות רגשות, ולכן ידינו כבולות לפעולות קשות. כל הגרעין הישראלי וברירת שימשון למיקרה שצהל יותש (המליציות האירניות יכולות בנקל להתישינו כתיסתיים בניית שלוש המוקדים לבנון סוריה וצפון עירק עם יכולת של אלף טילים ורקטות ליום בלי הפסקה שנים) כל זאת נאמר למגר לגמרי את תעמולת המיתנחלים הכוזבת שתביא לחורבן (גם בשל ההסתה נגד יהודים)

הבא ניבחן עמדת המיתנחלים, טענו שנסיגה מסיניי הייתה טעות וכיום ברור שאילולי הייתה לנו מיחמת קיום עם כל מדינות ערב כל 3 עד 7 שנים. טענו שהשלום עם מצרים לא יחזיק והוא מחזיק עשרות שנים כולל מהפך במימשל.
טענו שאין לצאת מלבנון (הנהגת המיתנחלים הביאה כבר ציוד להיתנחל בהריי השוף) והנה נוכחתינו הייתה לעול וללא שום רווח או יכולת שליטה, חיילינו הובו במוצבים חסרי משמעות כמו כלובים כשהחיזבאללה מיסתובב מחוץ לגדרות חופשי, תחבורה יבשתית בילתי אפשרית בשל מיטענים ואמבושים כל התעבורה כולל חלופי כוח רק בליילה בהליקופטרים, כוחותינו היו מטרות כחסידות, אז מה התועלת בשהיה, חסד עשה עימנו ברק שיצא מיידית בלי סחבת, שרון הקריב עצמו לחלץ אותנו מעזה כי ידע שרק הוא יכול ולא יהיה בשילטון לעולם, לא שמעתי מאף מנהיג מיתנחלים שהוא מציע לחזור לעזה, הרי זה דיי קל, למה? פשוט כי אין להם יותר אינטרס ישובים, אבל להודות שהיציאה הייתה מחיובת לא יודו. כל ההצגה על עקירת ישובים זה שימוש ציני של כאבם של אנשים שרומו ע"י הנהגת המיתנחלים, כאילו לעולם חוסן.

בלוף הכביכול מדברים בשם מוסר וערכים יהודיים, אזכיר שבעת מלכות דוד כאשר עצרו הגשמים לזמן ארוך מאוד למדנו שזה עונש לא על חטאי העם כפי שסבר דוד, אלא על הפרת ההסכם שלום עם הגיבעונים (אף שהגיבעונים השיגו את הברית ע"י מירמה, עדיין סבר הקב"ה שיש לקימו ואם הופר מגיע עונש כבד ויש לרצות את הגיבעונים ששאול טבח בכמה מהם, צא ולמד שניסיון לטעון שניתן לצפצף על הסכמי אוסלו או אחרים, או להבטיח מחוייבות לשתי מדינות ולסגת, זה אינו דבר קל, ודווקא מקרב הדתיים הייתי מצפה למודעות לכך

בלוף אין פרטנר: אין לך מצב אידאלי יותר וביטחוני יותר מאשר אילו הגדה או מרביתה הייתה חוזרת לירדן על מרבית תושביה ואולי אפילו חילופי שטחים שניתן את המשולש הערבי הסמוך לגדה, ונחזיק במרבית מידבר יהודה הרי אפרים וגושיי ההיתנחלויות הריקים מערבים כולל דרום הר חברון הסמוך לערד. המלך חוסין היה מוכן עד לבערך שנת 85 לקבל לידיו את הגדה או מרביתה. וסאדאת בקמפ דויד את עזה, הינה לכם פיתרון הבעיה הביטחונית, אלא שאף ראש ממשלה לא העיז להיתעמת עם הימין והמיתנחלים שמייד יסיתו, לפיכך מי שמנע הסדר טוב אפשרי אין לו שום זכות היום לטעון להעדר אופציות, יש לאכול את הדייסה שבישלו ולא להעמיק את התיסבוכת, מה גם שניתן להסיק מכל אלו שתחזיות הימין דיברי הבל והכל איטרסים של קבוצה קטנה בעם לסבך ולנצל את שאר העם ודמו, תוך תהליך צבירת הכוח של המיתנחלים הכל כשר והם משחיתים כל חלקה טובהץ מחזרים אחריהם הברברים של הליכוד שזה ימין חדש רחוק אלף שנות אור מבזבוטינסקי בגיו ואפילו המשורר האינטלקטואל יאיר שטרן, הנשיא ריבלין אחרון הענקים של דור שני, נשיאת העליון נאור שהימין מחשיבה לשמאל היא מבית ביתרי שורשי ואשת מזכיר ממשלת בגין, אבל היום הסתת המיתנחלים ואיש הביבים מחשיבה את כולם שמאל, תוך מגפי הקלגסים של הימין המיתנחלי והימין הברברי, נרמסו כל אמות המידה, מגילת העצמאות המבטיחה שוויון וחירות הפכה לזבל כנגד קלגסי ביבי האמסלמים והביטן (מזכיר לי בוטנים מקמצא ובר קמצא) השחתת המידות ואיום בבולדוזרים על ביהמ"ש העליון המגן האחרון על חרויות הםפרט (תוך מידתיות ואישור זמני כל פעם למניעת איחוד מישפחות של ערבים כלומר לא להבא עוד ערבים לישראל תחת נישואין וכו, העליון כל הזמן מאפשר את המניעה)
כיום מרבית שופטי העליון הם מינויים של הימין, מהם ארבעה שופטים דתיים, וומהם שתי מיתנחלים (הרבה יותר מגודל המיגזר) לפיכך ההסתה היא ממש פשע ושקר, ורחוקה מעקרונות מיסדי ביתר ומיפלגת החרות. אפילו דווד לוי שהיתחנך תחת בגין ואינו מיוצאי אירופה, ירש את אמות המידה הנכונות כלפי חרויות והבנת הדמוקרטיה.

בלוף ביבי טוב לביטחון: ביבי טוב רק בספינים, כל ניסיונו מגוייס לשמירה על כיסאו והימנעות מזעזועים הוא הפך לאומן בלולינות הליכה על חבל ואי עשיה של ממש, מוסרו הירוד מביא אותו לעיסקאות חשאיות עם פוטין ומכירת ביטחון ישראל כאשר הוא עושה פוזות של מעוצר האירנים בהפצצות מיבנים ריקים (אין פיצןצי מישנה) ביבי למשל לעולם לא היה יוצא למילחמת לבנון

דווח על תגובה לא ראויה
19.06.2019

4. השחתת המידות חלק שלישי (לזיכרו של הנביא ישעיהו ב)

המוסר והמידות הטובות של דור המיסדים הוגי המדינה ובוניה, ראשית יש להזכיר שעשו חסד עם הברברים מהרי האטלס שלא היו מצליחים לעולם להגר לצרפת או קנדה או שוויץ. והיו נירקבים שם, העלו אותם נתנו להם סל קליטה, או משק קטן (שהפך מהר מאוד לערק והישתכרות) ואלו הם שביבי מסית וחפצי הנקמה על שלא עשו אותםשווים למשכילים מאירופה.

מוסר: לגבי היכן היינו אזכיר שהשר הבכיר עופר איש חזק ביותר במיפלגת העבודה ניתפש באי סדרים כלומר בשמוש במשרד השיכון וחברות היסתדרותיות למימון הוצאותיה של המיפלגה (לא לכיסו) מחמת הבושה הוא היתאבד, (מישהו מתאר לעצמו את דרעי או שאר ורשעי ש"ס או ביבי או אמסלם מיתאבדים מבושה?
לוינסון מנכל בנק הפועלים ואיש חזק במיפלגת העבודה עמד להיתמנות לשר האוצר, וינה החלו הדלפות על אי סדרים וניצול כספי הבנק לטובת המיפלגה (לא לכיסו) הוא כל כך נבוך ונירעש שהיתאבד בקפיצה ממירפסת, ידלין איש חזק מזכיר קופת חולים עמד להיתמנות לתפקיד גבוה יותר, שוב לא לקח לכיסו האישי אלא הכל במיפלגה, הוא נבוך והיתמלא בושה לא ענה ולא האשים חזרה (אף אחד לא עשה זאת (בימינו דרעי וביבי זו דרכם,) ידלין אומנם לא היתאבד אבל ריצה מאסר ולא שמענו מימנו כשסיים ירד מהארץ מרוב בושה, לעומת זאת השר בורג של המפדל המיזרחי בעקרון היה פוליטיקאי מנוסה ואיש אמצע שתרם יציבות, אהל ניתפש בשחיתות, (תיק אפרסק) אז כשר הפנים הוא פשוט פיטר את המפכל , וכך יצא מזה, ניראה שאמות המידה של הפוליטקאים מהמיזרחי ירודים בהרבה משל הדתיים. כאשר הציפיה היא שזה יהיה ההפך. כיום בורג יחשב לצדיק הדור יחסית לכל מושחתי הציונות הדתית ו/או המפיצים שנאה בעם.
מתואר במקורות כמה חמור פישעו של מי שיודע את קונו (אלוהיו) ומורד בו, מהציבור הצעיר של לומדי התורה, שאולי עוד לא הושחת, הקב"ה מצפה לפקיחת עיניים ולא היסתתרות מאחורי כך אמר הרב, מה גם שיש רבנים רבים הגונים שדעתם ידועה מרמזים ואף יותר ושאינה נוחה מהשחתת המידות ע"י רבנים רבים מובילים בציונות הדתית.
קשה לראות כיצד יכול צעיר אינטילגנטי (לא מדובר בביבונים רפי שכל) כיצד יכול להיתעלם מהשחתת המידות וההיפוקרטיה כאשר רדיפת ההנהגה ורבים מהרבנים לכוח מכשירה הכל, התירוץ לא ידעתי לא יעמוד לאותם צעירים, התורה מלמדת לבדוק להטיל ספקות, וקל מאוד ליבדוק בימינו עובדות היסטוריות. השחתת המידות ההסתה והפצת השינאה, כל כך ברורה המניעים כל כך ברורים, וכן ההסתה היא גם נגד חלק מהציבור הדתי לאומי ומנהיגיו על שאינם אוטומטית עם המושחתים, כל תנועת תורה ועבודהץ רבים מהרבנים שהייתי מכנה אותם בית הילל כולם מותקפים יום יום כאילו הם עוכרי ישראל, ודי בזה להבין שהמתקיפים או השותקים אינם יראי שמיים כלל, הרב הראשי הספרדי ליפני ובעת קום המדינה הרב בן ציון חי עוזיאל (סםרדי אמיתי ולא ערבי בן דת משה מהבבות) אינטילגנט ליברלי מבין תורה כאמיתותה וללא אינטרסים, איש חכם ועניו, הישאיר בצוואתו אזהרה לעם לישמור על החדות שכן היא ורק היא כוחינו, ומעמודי התווך של קיום העם (לא הטיף לשמירת מצוות ולא להפצת תורה או ישוב הארץ והשטחים, כעמודי תווך לקיומינו, אלא אך רק שימור האחדות ) ניראה שרבני המיתנחלים ומנהיגיהם עושים את ההפך, בהר המור בונים תאוריות שלמות להצדקת פירוד (אנו והם) רבנים ברברים מפיצים שינאה בכינוי ערב רב, לאלו שמיתנגדים לשיטותיהם הנלוזות,
ש"ס לקחו עבריינים עילגים לימדו אותם קצת תורה ומייד הללו מטיפים לכולם חוץ מעצמם, התורה הופכת לפלטפורמה לגיטימית לקללות שינאה אלימות (הייתי עד למכות בבית כנסת עם תומכי הרב אמנון יצחק רק כי העז להקים מפלגה, או אפילו רק בגלל כבוד של עליה לתורה וכו,
מי שלא רואה את השחתת המידות המסיבית, את ההסתה והפצת שינאה (שזה כאמור הכי חמור) לא יראה לעולם כי הוא אינטרסנט משוחד ומסומה.
חובה של כל צעיר מהציונות הדתית שלא לעבור לסדר היום עד שיחפור עמוק בסוגיות אלוץ אם הוא אמיתי וחרד לדבר השם,

דווח על תגובה לא ראויה
19.06.2019

5. שהשם יתברך יציל אותנו, דציי רמת גן מהמועצה הזו (אסף )

אין לנו על מי להשען אלא על אבינו שבשמים

דווח על תגובה לא ראויה
19.06.2019

6. כל הכבוד לו!!!!!! (אני)

הנערה חוצפנית!!!!

דווח על תגובה לא ראויה
19.06.2019

7. רק שהומואים,השמאלנים,ושאר חולי הנפש לא יפגעו חלילה. (יאיר)

לא כל דבר קשור לדת. יש אנשים עם ערכים. אצל השמאל הארור וההזוי , זו מילה גסה אצל הבריאים בנפשם, זו דרך חיים.

דווח על תגובה לא ראויה
20.06.2019

8. לא הורדה מהבמה. מה קורה? מנהל המחלקה ביקש שגושן יקדיש לה את השיר. וגושן הקדיש לה את השיר. (דנה)

דווח על תגובה לא ראויה
20.06.2019

9. די איראן זה כאן (קלמן)

דווח על תגובה לא ראויה
20.06.2019

10. במשרד החינוך לא מוכרת המילה לדווח אמת (מיכאל)

העובד לא הודח בגלל שהפסיק את שירתה של הנערה ! הוא הודח בגלל ששיקר בפני הוועדה שראש העיר הקים

דווח על תגובה לא ראויה
20.06.2019

11. טוביה " הצדיק" שיקר בוועדת חקירה (הביתה ומהר)

דווח על תגובה לא ראויה
20.06.2019

12. הודח עם המון עוול בידיו (חילוני )

עלה לבמה השפיח וביזה נערה צעירה ,עוף לנו מהעינים אדם חשוך מימי הביינים

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הצפות בגוש דן, הלילה צילום: יששכר ויס, תיעוד מבצעי מד"א

הצפות ושיטפונות ברחבי הארץ, רחובות בתל אביב נחסמו | צפו בתיעוד

קרא עוד