סגור

ח"כ מוטי יוגב מתנצל: "התבטאתי ביטויים קשים"

חבר הבית היהודי התייחס לראשונה לעימות המתוקשר שנערך עם ראש המפלגה לשעבר: "התבטאתי ביטויים קשים, אנחנו חפצים בכל איחוד". יוגב הצטרף להצהרתו של סמוטריץ', כי יהיה מוכן לעשות ויתורים אישיים למען אחדות המחנה

חדשות כיפה
יד בסיון התשעט
,
17 ביוני, 2019 13:20
מוטי יוגב

מוטי יוגבצילום: Gili Yaari/Flash90

ח"כ מוטי יוגב מגיב לראשונה מאז העימות המתוקשר עם נפתלי בנט בשבוע שעבר: "התבטאתי ביטויים קשים ולא ראויים. אנחנו לא מתביישים בהיותנו מפלגה ציונית דתית, שמחברת עם לריבונו, שיודעת שהתורה היא מגדלור לחייה, ומסירות נפש למדינה". את הדברים אמר יוגב התייחס בכנס השקעות, הוגנות והלכה שנערך בבורסה לניירות ערך.

"כל זה מחייב אותנו, על אף הדיבורים הקשים, כל מה שנוכל לחבר סביב", הדגיש יוגב. "לא התפלגנו ולא פרשנו, בחרנו ביו"ר המפלגה הרב רפי פרץ, אדם שבשורשיו הוא ספרא וסייפא, ומכוח זה, אנחנו חפצים בכל איחוד. גם אני, שהתבטאתי ביטויים קשים". 

בנט ויוגב

בנט ויוגבצילום: יונתן זינדל, פלאש 90

את תגובתו של בנט הגדיר יוגב כ"חצאי אמיתות", והדגיש כי בחר לעצור את העימות המתוקשר בשביל אחדות המחנה: "בחרתי לא להגיב אחרי חצאי האמיתות שנשלחו אליי, בחרתי שלא להגיב ושלא להדליק את האש יותר. לכן אני אומר, למרות הכול, נצטרך לחפש אחדות מכוח האחריות בכל המחנה הזה לגווניו – כולל נפתלי בנט ואיילת שקד. אנחנו בתוכנו צריכים לדבר על כך". 

בנוגע לשאלת מנהיג רשימת איחוד מפלגות הימין, הדגיש יוגב כי "בחרנו ברב רפי פרץ, שהוא יהיה בראש המפלגה שלנו". בנוגע למקומה של שרת המשפטים לשעבר ברשימת איחוד מפלגות הימין אמר יוגב כי "איילת שקד יכולה להיות מקום 2". יוגב הצטרף להצהרתו של סמוטריץ', כי יהיה מוכן לעשות ויתורים אישיים למען אחדות המחנה. עוד חשף יוגב כי נציג כחול לבן פנה אליו בניסיון לסכל את פיזור הכנסת, זמן קצר לפני ההצבעה "הכול קם ונפל על כן או לא נתניהו, ושם זה נעצר", סיפר. 

"התחושה החזקה היא שמעבר לאחדות המחנה היא הצורך באחדות ישראל. בנקודת הזמן בחיים ששמה לי עוד שריטה בעניין היא אסון צפית. כשביקרנו בניחומי אבלים, למדתי למה הם בחרו ללמוד במכינה כלל-ישראלית. זה עשה לי שיעור לחיים.

"אנחנו צריכים לעשות הכול כדי לעשות אחדות בתוכנו, וגם בממשלת אחדות. אני אעדיף ממשלת אחדות על פני ממשלת ימין, אבל שקווי היסוד יהיו קווים לאומיים. בוודאי שלא נקדם נסיגה מיהודה ושומרון. יהודית ודמוקרטית – ארץ ישראל לעם ישראל ודמוקרטית – ככה קבע העם. אני כמה לאחדות בכל מחננו ובכל עם ישראל"

17.06.2019

1. ממשלת אחדות לאומית?? זה כמו בשר וחלב כשר (מה)

דווח על תגובה לא ראויה
17.06.2019

2. נדמה לי שיוגב מסתבך עם אמירות שלו (אלי'ה)

בהתחלה הוא מגדף בפומבי, אחר כך מודה שאמר דברים קשים, אחר כך מוסיף שאמר את זה בשביל אחדות...
בהתחלה הוא אומר שרוצה ממשלה עם גנצלפיד ובאותה נשמה מוסיף שקווי יסוד שלה צריכים להיות לאומיים...
בעצם דבר יחיד בו הוא היה עקבי - הרב פרץ צריך להיות יו"ר המפלגה. כנראה זאת תמצית האידאולוגיה שלו.

דווח על תגובה לא ראויה
17.06.2019

3. מתנצל (יוני )

הוא חייב לעוף מהבית היהודי לאחר שהלשון הרע שלו תמיד מגיעה לגבהים הוא מתנצל . שלא יעשה טובות שמתנצל שיעוף

דווח על תגובה לא ראויה
17.06.2019

4. מה יוגב עשה עד היום בכנסת? הדבר היחידי שזוכרים לו זה D9 (ימין שפוי)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

חגית משה במטה הבית היהודי לאחר הזכייה צילום: ללא

חגית משה לאחר הזכייה: "מחויבת לאחדות הכוחות בציונות הדתית"

קרא עוד