סגור

החוף הנפרד בטבריה שופץ והוכשר למהדרין

חוף הכנרת היחידי המתנהל בהפרדה מלאה עבר שיפוץ והרחבה ושינה את פניו. השר אריה דרעי: "נמשיך בתחזוקת החוף הנפרד בטבריה כמו חופים נפרדים אחרים ברחבי הארץ"

חדשות כיפה
ח באייר התשעט
,
13 במאי, 2019 13:10
החוף הנפרד לאחר השיפוץ

החוף הנפרד לאחר השיפוץ צילום: הותר לשימוש

אחרי חודשים של עבודה, החוף הנפרד בטבריה שופץ, הורחב ושינה את פניו. כעת, החוף מעניק פתרון הולם לאלפים הרבים הנוהגים לפקוד אותו בעונת הרחצה. שר הפנים ויו"ר ש"ס, אריה דרעי ברך על השיפוץ ואמר: "רואה בכך בשורה גדולה למען ציבור גדול המבקש לרחוץ במימי הכינרת לפי גדרי ההלכה".

החוף הנפרד בטבריה הנו חוף הכנרת היחידי המתנהל על פי גדרי ההלכה ובהפרדה מלאה. בשל כך, בעונת הרחצה הוא גדוש באלפי מתרחצים בצפיפות גדולה מאד. בנוסף, התשתיות הלקויות שבמקום היוו מפגעים בטיחותיים למבקרים. בשל כך, החליט שר הפנים הרב אריה דרעי לשנות את המצב והורה להקצות מיליוני שקל מתקציב המשרד עבור פרויקט הרחבת ושיפוץ החוף. 

החוף הנפרד שינה את פניו. ראשית, שטחי הרחצה בחוף ובים הורחבו משמעותית במאות מטרים, גם במתחם הגברים וגם במתחם הנשים, כדי לאפשר שימוש ברווח לאלפי המבקרים. הרחבת החוף נעשתה בשיתוף פעולה עם יו"ר ערים כינרת שהקצה שטח נוסף עבור החוף הנפרד. כמו כן, הוחלפו כל התשתיות בחוף, נבנו אבני מרצפות חדשות, הוחלפה מערכת החשמל שהייתה מסוכנת, נבנו סככות הצללה רבות לשהייה נעימה וכן שירותים נאותים. כמו כן, הוכשרו דרכי גישה לבעלי מוגבלויות וכך לרכבי חירום והצלה – עד המים.

החוף לאחר השיפוץ

החוף לאחר השיפוץ צילום: הותר לשימוש

בנוסף, תוקנו ליקויים בגדרי הצניעות בשיתוף פעולה עם "הועד לטוהר מחנה" כדי להכשיר את החוף למהדרין. במסגרת זו, המחיצה הוגבהה באופן משמעותי בעומק הים ומחוצה לו, וכן שופר מיקום החוף שיהיה מוצנע כראוי גם מהכביש הראשי. 

החוף לאחר השיפוץ

החוף לאחר השיפוץ צילום: הותר לשימוש

שר הפנים הרב אריה דרעי אמר: "אני מברך על שיפוץ והרחבת החוף הנפרד בטבריה ע"י משרד הפנים, ורואה בכך בשורה גדולה למען ציבור גדול המבקש לרחוץ במימי הכינרת לפי גדרי ההלכה. נמשיך בעזרת ה' בתחזוקת החוף הנפרד בטבריה כמו חופים נפרדים אחרים ברחבי הארץ לרווחת כלל הציבור". 

13.05.2019

1. הרב (אלי)

לא כל ח"כ הוא רב. בטח לא אחד שהורשע בפלילים

דווח על תגובה לא ראויה
14.07.2019

2. תודה לך ראש העיר רון קובי (יהודי)

תודה רבה לך על הדאגה לרווחת התושבים והמתרחצים שומרי המצוות.
וסליחה על ההכפשות שהוציאו עליך בזמן השיפוצים.
בשם ה' תעשה ותצליח :)

דווח על תגובה לא ראויה
26.07.2019

3. מה הקשר לרון קובי????????????????? (עו"ד אליהו ב.)

רון קובי לא קשור בכלל לחופי הכנרת אלא אך ורק איגוד ערים כנרת והם עשו את השיפוץ וזה קשור אך ורק למשרד הפנים והמשרד לפיתוח נגב וגליל שהקצו לכך את כל המשאבים מהתכנון ועד לגמר הסופי!
רון קובי קשור רק ללכלוך שנזרק שם ובכל העיר ולהכפשות הבלתי פוסקות ולא לשום דבר תקין בעיר.
באהבה רבה

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

המקום  צילום: יחצ

'המקום' - המרכז ליהדות בתל אביב - זקוק לעזרתכם

קרא עוד