חדשות כיפה

רשימת מצטייני הנשיא 2019: את מי אתם מכירים?

הנשיא ריבלין יעניק ל- 120 חיילים אותות הוכרה ממפקדיהם על תפקוד יוצא דופן ושירות למען מה"ל והמדינה. האם אתם מכירים את המצטיינים?

. למצולמים אין קשר לכתבה

. למצולמים אין קשר לכתבהצילום: פלאש 90. מארק ניימן

הנשיא ריבלין יעניק ל- 120 חיילים אותות הוכרה ממפקדיהם על תפקוד יוצא דופן ושירות למען מה"ל והמדינה. האם אתם מכירים את המצטיינים? 

פיקוד הצפון

- סמל-ראשון שמואל מיימון, לוחם בעוצבת "ברק"

- סמל-ראשון אורי גור, לוחם בעוצבת "סער מגולן"

- סמל-ראשון דניאל מלדה, לוחם בחטיבת "גולני"

- סמל-ראשון יונתן וורד, לוחם בעוצבת "סער מגולן"

- סמל-ראשון עדן קפאל, חובשת קרבית ב"חטיבת האש"

- סמל-ראשון נעם שחר, לוחם בעוצבת "ברק"

- סמל-ראשון מולו בני בלטה, מפעיל ציוד מכני הנדסי כבד, עוצבת "הבשן"

- סמל ליית אבו זידאן, לוחם בחטיבת "גולני"

- סמל יונתן קוריאט, לוחם בגדוד "שחף", עוצבת "הגליל"

- סמל פאדי הייב, לוחם בחטיבת "גולני"

- סמל דוד טננבאום, לוחם ב"חטיבת האש"

- סמל חנן גולדברג, לוחם ב"חטיבת האש"

- סמל לירון מלכה, מש"קית חינוך, עוצבת "המפץ"

- רב-טוראי ליאת מסלטי, נהגת משא כבד בעוצבת "סער מגולן"

פיקוד המרכז

- סמל-ראשון אורי הררי, לוחם בחטיבת "הצנחנים"

- סמל-ראשון יעקב שטרן, לוחם בחטיבת "הצנחנים"

- סמל-ראשון ר', לוחם בפיקוד המרכז

- סמל-ראשון אוהביה שרעבי, לוחם בחטיבת "כפיר"

- סמל-ראשון סאלח סרחאן, לוחם בחטיבת "כפיר"

- סמל-ראשון קורל דה רוס, לוחמת ב"אריות הירדן"

- סמל-ראשון נעמי אבן עזרא, לוחמת בגדוד "לביאי הבקעה", חטיבת "הבקעה והעמקים"

- סמל י', לוחם בפיקוד המרכז - סמל קיאדאנו אסרס, לוחם בפיקוד המרכז

- סמל מייקל קוז'בניקוב, נהג מבצעי, חטיבה המרחבית "בנימין"

- רב-טוראי אליהו קוטלר, לוחם בחטיבת "הצנחנים"

- סמל ולדימיר לרמן, לוחם בחטיבת "כפיר"

- רב-טוראי קיטי ריימונד, תצפיתנית בגדוד "ניצן"

- רב-טוראי אריאל סלם, משרת בפיקוד המרכז

פיקוד הדרום

- סמל-ראשון מארק זינצ'נקו, לוחם בחטיבת 'הנח"ל'

- סמל-ראשון שיר קינן, לוחמת בגדוד "ברדלס", חטיבה מרחבית "פארן"

- סמל-ראשון לב יופה, לוחם בעוצבת "עמוד האש"

- סמל-ראשון שי כץ, לוחם בחטיבת 'הנח"ל'

- סמל אשר כץ, משרת בפיקוד הדרום

- סמל-ראשון מיו שימיזו, פרמדיקית קרבית בחטיבת "גבעתי"

- סמל-ראשון עידו שביט, לוחם בעוצבת "עקבות הברזל"

- סמל אבישי גולדיס, לוחם בחטיבת "גבעתי"

- סמל אורי פרלה, לוחם בעוצבת "עמוד האש"

- סמל דוד לוצאטי, סמל מחלקה בחטיבת 'הנח"ל

 - סמל ח'אלד סוילאת, לוחם ביחידת הסיור המדברית

- סמל הודיה לביא, לוחמת בגדוד "איתם", עוצבת "אדום"

- סמל אלין אגייב, חובשת בחטיבה מרחבית "יואב"

- סמל נדב פריימן, משרת בפיקוד הדרום

- רב-טוראי עמנואל דה בנדטי, לוחם בעוצבת "עקבות הברזל"

- רב-טוראי פלוריאן תורג'מן, לוחם בחטיבת "גבעתי"

פיקוד העורף

- סגן-משנה עמר פייר, מפקדת מחלקה, חטיבת החילוץ וההדרכה

- סמל-ראשון ירדן אלגבסי, לוחמת בחטיבת החילוץ וההדרכה

- סמל חן אטלן, לוחם בחטיבת החילוץ וההדרכה - סמל רותם טייכמן, הנדסאית בניין, פיקוד העורף

- סמל-ראשון יזן עימראן, לוחם בחטיבת החילוץ וההדרכה

הרבנות הצבאית

- סגן דניאל רגב, רבנות פיקוד צפון

אגף התקשוב וההגנה בסבר

- סגן טל שאול אוקנין, קצין קשר גדודי בחטיבת "גולני" - סמל-ראשון אדר זהר מלמוד, משרתת באגף התקשוב

- סמל אורי נעים, משרת באגף התקשוב

- סמל חובב בירקה, תוכניתן, אגף התקשוב וההגנה בסבר

- רב-טוראי אלמוג ברקוביץ', מדריכת תקשוב, בסיס ההדרכה של אגף התקשוב

אגף הטכנולוגיה והלוגיסטיקה

- סגן ד"ר נופר רפאל חמרה, קצינת רפואה גדודית בגדוד "לביאי הבקעה", חטיבת "הבקעה והעמקים"

- סגן נטע שמע, קצינה טכנולוגית בעוצבת "סער מגולן"

- סגן וליד סואעד, מפקד מחלקה בגדוד הובלה "אבירי הצפון"

- סמל נסיה חביב, מפקדת כיתה בבסיס טירונות "ניצנים"

- סמל אליאל וקנין, מדריכה בחיל הרפואה

- רב טוראי מיכל גולדברגר, אגף הטכנולוגיה והלוגיסטיקה

- רב-טוראי מעיין צבי, סמלת מבצעים

אגף כוח האדם

- סגן רוני לביא, קצינת חינוך, "חטיבת האש"

- סגן יובל פרץ, קצינת כוח אדם, חטיבת "גולני"

- סגן-משנה יבגני אוסייצ'וק, מפקד מחלקה בגדוד "תעוז", משטרה צבאית

- סמל-ראשון סער פריוב, ביחידת מופ"ת - סמל-ראשון אוריאל אברהם, חונך בחיל החינוך והנוער

- סמל עדי לדיז'ינסקי, מפקדת בגדוד "ארז", משטרה צבאית

- סמל יהלי זזון, מפקד בכירה בקורס מש"קיות ת"ש, בית הספר למקצועות משאבי האנוש

- רב-טוראי יהונתן קורצבנד, רכז גיוס ושיבוץ, מיט"ב

זרוע הים

- סגן רועי רייק, סגן קצין מחלקה, שייטת 3 - סמל-ראשון ש', לוחם בזרוע הים

- סמל-ראשון דולב זהבי, לוחם בפלגה 914 - סמל יונתן ליברמן, לוחם בפלגה 916

- סמל-ראשון שרה ענוג, לוחמת בזרוע הים

- סמל קונסטנטין דמנטייב, לוחם בשייטת 3

- רב-טוראי נטלי טמניו, בקרית שליטה בזירת ים סוף

- רב-טוראי טאיסיה בויקו, משרתת זרוע הים

זרוע האוויר

- סגן רומי נתיב, קצין במערך ההגנה האווירית

- סמל-ראשון ת', לוחם בזרוע האוויר 

- סמל-ראשון נ', לוחם בזרוע האוויר

- סמל-ראשון רחל לוי, רב-סמל פלוגתי בהגנה אווירית

- סמל-ראשון נ', לוחמת בזרוע האוויר

- סמל אורי שלמון, מש"קית חינוך בבסיס "רמת דוד"

- סמל מ', משרתת בזרוע האוויר

- סמל סלומה עטיה, לוחמת בהגנה אווירית

- סמל ולאדיסלב פדונוב, נהג כבאית בבסיס "עובדה"

- סמל עמית פלדמן, מפקד כיתה בהגנה אווירית

- סמל רתם כהן, פקחית טיסה בבסיס "פלמחים"

- סמל ויטלי פטרוב, טכנאי ציוד קרקע בבסיס "נבטים"

- רב-טוראי יובל שניאור, משרתת בזרוע האוויר

- רב-טוראי דניאל שפירא, בודק תוכנה

זרוע היבשה

- סגן אורי לייבוביץ', מפקד מחלקה בעוצבת "סער מגולן"

- סגן גיל צוקרמן, קצינת חמ"ל מבצעים בעוצבת "הגליל"

- סגן בוריס לויט, מפקד מחלקה בעוצבת "ברק"

- סגן יעקב לדביץ', מפקד פלגה בגדוד "נשר"

- סגן אביחי מולה, מפקד צוות בחטיבת "גבעתי"

- סגן-משנה שקד גמליאל, מפקדת צוות בהשלמת קצונה בחיל התותחנים

- צוער עז ג'מל, צוער בבית הספר לקצינים

- צוער יהונתן ערמוני, צוער בבית הספר לקצינים

- צוערת עדי שלו, צוערת בבית הספר לקצינים

- סמל-ראשון ר', לוחם בזרוע היבשה

- סמל-ראשון רות יצחקי, מדריכה בזרוע היבשה

- סמל-ראשון ז', לוחם בזרוע היבשה

- סמל-ראשון סאלי קלפר, לוחמת בחיל התותחנים

- סמל-ראשון יונתן שגב, מש"ק הדרכה בקורס סמלים בכירים בביה"ס למקצועות חי"ר

- סמל-ראשון אביב חמרי, רב-סמל פלוגתי בביה"ס לאיסוף קרבי

- סמל-ראשון גל סיני, רב-סמל פלוגתי בביה"ס להנדסה צבאית

- סמל-ראשון דניאל קופף , חובש קרבי בגדוד "גפן"

- סמל-ראשון שחר מרדכי, חונך בחיל התותחנים

אגף המודיעין

- סגן יעל פרג צרויה, משרתת בחיל המודיעין

- צוער א', משרת בחיל המודיעין - סמל-ראשון ס', משרת בחיל המודיעין

- סמל אידיליה דוויק, משרתת באגף התקשוב - סמל מאיה זוסמן, משרתת בחיל המודיעין

- רב-טוראי מוריה זיבוטופסקי, משרתת בחיל המודיעין

- רב-טוראי דניאל ארבל, משרתת בחיל המודיעין

המטה הכללי

- צוערת הדיל מרעב, צוערת בהשלמת קצונה, מערך דובר צה"ל

- רב-טוראי יהונתן סדומי, מש"ק שירותים דיגיטליים, יחידת מתאם פעולות הממשלה בשטחים

החיל הכללי

- סגן-משנה רן טמיר, החטיבה לקשרי חוץ

 

עקבו אחרינו בטוויטר
09.05.2019

1. כל הכבוד ( מישהו)

כל הכבוד!!!!!
מדהימים!

דווח על תגובה לא ראויה
10.05.2019

2. לתפארת מדינת ישראל . עלו והצליחו . (איזו גאווה )

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

קובי מרימי HOME צילום: צילום מסך

צפו: קובי מרימי אומר לכם תודה

קרא עוד