צפו: הנהג התעלף וכמעט נשרף בחיים - כך השוטר הציל את חייו

תושב הצפון נכנס להזיז את רכבו כשאש התפשטה ברכב סמוך, אך איבד את הכרתו. שוטר שזיהה את האיש ברכב, מיהר לחלץ אותו והציל את חייו | צפו בתיעוד הדרמתי

חדשות כיפה חדשות כיפה 17/06/24 07:48 יא בסיון התשפד

צפו: הנהג התעלף וכמעט נשרף בחיים - כך השוטר הציל את חייו
רגע החילוץ, צילום: צילום מסך

במוקד 100 של משטרת ישראל התקבל דיווח אודות כלי רכב שעולים באש בחנית בית פרטי בעיר נוף הגליל ולמקום הוזנקו כוחות משטרה וכוחות כבאות והצלה. בזמן הגעת השוטרים למקום זיהה השוטר כי בתוך הרכב שעולה בלהבות נמצא אדם כשהוא מחוסר הכרה ככל הנראה משאיפת עשן. בתגובה מהירה של השוטר ותוך כדי שהרכב עולה באש, חולץ הגבר מרכבו תוך זמן קצר ולפני שהרכב נשרף לחלוטין.

"הצלחתי לחלץ אותו מתוך הרכב הבוער"

רס"ל רביע חג'ה ראש משמרת סיור בתחנת נוף הגליל שהציל את חיי הנהג תיאר: "בשניה שהגעתי לזירה והבחנתי ברכבים בוערים כאשר באחד מהם נמצא אדם, הבנתי כי אני חייב לפעול במהירות תוך כדי הסיכון של האש במטרה להציל את חייו. לשמחתי תוך זמן קצר הצלחתי לחלץ אותו מתוך הרכב הבוער לפני שהיה מאוחר מידי".

חשד להצתה מכוונת: שני צעירים נעצרו

הגבר פונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים שמצבו קל. לאחר חקירה ראשונית של האירוע עלה חשד כי מדובר בהצתה מכוונת של כלי הרכב ובפעילות מהירה של שוטרי מחוז צפון נעצרו 2 חשודים במעשה. בהתאם לבקשת המשטרה מעצר החשודים תושבי נוף הגליל ונצרת בשנות ה-20 לחייהם הוארך בבית המשפט השלום בנצרת עד לתאריך 17/06/24.