מזעזע "אלה סיפרה שהמחבלים הכריחו אותה לקרוא את התסריט, להחליף בגדים ולצלם שוב ושוב את הסרטון"

אחרי הפרסום החריג של הסרטון בו מופיעה אלה אליקים הקטנה בשבי חמאס, דובר צה"ל פרסם סרטון באנגלית ופנה לעולם: "משפחתה של אלה ביקשה מאיתנו לשתף את הסרטון עם העולם, כדי לחשוף את הטרור, האכזריות והברבריות של מחבלי חמאס"

חדשות כיפה חדשות כיפה 19/05/24 22:12 יא באייר התשפד

"אלה סיפרה שהמחבלים הכריחו אותה לקרוא את התסריט, להחליף בגדים ולצלם שוב ושוב את הסרטון"
אלה אליקים בסרטון, צילום: דובר צה"ל

צפו בסרטון של אלה אליקים:

דובר צה"ל פרסם היום (א') כי כוחותינו איתרו סרטון בו מופיעה החטופה אלה אליקים שנחטפה מנחל עוז ושוחררה בעסקה בנובמבר. הערב פרסם הגרי סרטון באנגלית ובו הוא מפרט את הסיבה לפרסום הסרטון ואת סיפורה של אלה על הדקות הקשות בהן הוכרחה לצלמו.

דבריו המלאים של דובר צה"ל:

במהלך התמרון בעזה, כוחות צה"ל איתרו תיעוד שצולם על ידי מחבלי חמאס כחלק מסרטוני הטרור הפסיכולוגי אותם הם מכינים. התיעוד הוצג היום למשפחה של אלה אליקים בת ה-8 ודפנה אליקים בת ה-15, אשר נחטפו לעזה ב-7 באוקטובר, ושוחררו במסגרת המתווה להשבת החטופים.

הסרטון שהופץ היום לראשונה, הוכן כדי לשמש ככלי עבור הטרור הפסיכולוגי שחמאס מנסה להפעיל. למרות זאת משפחתה של אלה ביקשה מאיתנו לשתף את הסרטון עם העולם, כדי לחשוף את הטרור, האכזריות והברבריות של מחבלי חמאס. אלה אליקים בת ה-8 סיפרה שמחבלי חמאס הכריחו אותה לקרוא את התסריט, להחליף את בגדייה ולצלם שוב ושוב את הסרטון המבעית הזה.

הלב שלנו עם אלה, עם משפחתה ועם כל משפחות החטופים. עזרו לנו לכבד את בקשת המשפחה של אלה ולשתף את הסרטון בתפוצה רחבה. אנחנו נמשיך לעשות כל שביכולתינו כדי להחזיר את כל החטופים הביתה.