מלחמת מגן וחץ
מלחמת מגן וחץ

הטרור הפסיכולוגי של חמאס: שחרר תיעוד של חטוף נוסף

אחרי שפרסם תיעוד של שני החטופים עומרי מירן וקית' סיגל היום פרסם הארגון הרצחני תיעוד של החטוף נדב פופלוול מקיבוץ נירים. בתיעוד נראה פופלוול כשהוא סובל מחבלה בפניו ולא ברור מתי הוא צולם

חדשות כיפה חיים גרבי, חדשות כיפה 11/05/24 21:24 ג באייר התשפד

הטרור הפסיכולוגי של חמאס: שחרר תיעוד של חטוף נוסף
נדב פופלוול מקיבוץ נירים, צילום: חמאס

אחרי שפרסם תיעוד של שני החטופים עומרי מירן וקית' סיגל ארגון החמאס פרסם היום (שבת) תיעוד של החטוף נדב פופלוול מקיבוץ נירים, וזאת בניסיון להפעיל לחץ על ישראל להסכים לתנאים שדורש הארגון הרצחני לעסקת חטופים. בתיעוד, שלא ברור מתי תועד, נראה פופלוול כשהוא סובל מחבלה בפניו ולא ברור מתי הוא צולם. המשפחה ביקשה שלא לפרסם את הסרטון עצמו.

"כל אות שמגיע מהחטופים והחטופות בשבי הוא קריאת מצוקה נוספת"

ממטה המשפחות נמסר: כל אות שמגיע מהחטופים והחטופות בשבי הוא קריאת מצוקה נוספת לממשלת ישראל והעומדים בראשה. אין לנו עוד רגע לבזבז, עליכם לחתור ליישום עסקה שתחזיר את כולם כבר היום- החיים לשיקום והחללים לקבורה.

חמאס פרסם תיעוד של שלושה חטופים בחודש שעבר

כזכור, במהלך החודש הקודם פרסם החמאס תיעודים נוספים של החטופים עומרי מירן קית' סיגל והירש גולדברג-פולין, אזרח ישראלי שעלה לישראל מארה"ב ונחטף ממסיבת הנובה ב-7 באוקטובר. בתיעודים נראו החטופים כשהם מבקשים בקשות אשר נועדו להפעיל לחץ על ישראל להגיע להסכם עם חמאס בהתאם לתנאים שהציב הארגון הרצחני.