"חטפנו אותו, יאללה ביי": מצלמת הדרך תיעדה את מקרה האלימות המחריד

המשטרה עצרה חשודים שחטפו אדם עם רכבו ותקפו אותו עד שהצליח להימלט על נפשו במהלך נסיעתם. בהמשך, התרברבו במעשיהם בתוך הרכב תוך שמצלמת הדרך שטרם הושמדה על ידם תיעדה את השיחות

חדשות כיפה חדשות כיפה 17/04/24 09:25 ט בניסן התשפד

"חטפנו אותו, יאללה ביי": מצלמת הדרך תיעדה את מקרה האלימות המחריד
החוטפים השמידו את מצלמת הרכב אך התיעוד עלה לענן, צילום: May_Chanikran,Shutterstock

בתאריך 4.4 התקבל דיווח למשטרה על מקרה שוד, במהלכו שני חשודים הגיעו לעיר בית שמש פגשו בקורבן, תקפו אותו וגנבו את רכבו. מיד עם קבלת הדיווח הוזעקו למקום שוטרי תחנת בית שמש, ונפתחה חקירה.

מחקירת המקרה עלה כי הקורבן השאיל את רכבו למעסיקו. בהמשך לכך, יצר קשר אחד העובדים עם המעסיק וטען בפניו כי חייב לו כסף. בשל כך, הציע המעסיק לאותו עובד לאסוף אותו ממקום מגוריו ולהסיעו לבית שמש, שם יארגן לו את סכום החוב.

המעסיק טען כי לא הצליח לארגן את סכום החוב

לאחר הגעתם לבית שמש, ניגש המעסיק אל ביתו של הקורבן וישב עמו. לאחר מכן, הבהיר המעסיק לעובד שהמתין ברכבו של הקורבן למעשה, כי לא הצליח לארגן את סכום החוב. בשלב זה, נכנס הקורבן אל רכבו וביקש מהעובד וקרוב משפחתו לצאת מהרכב השייך לו, אך החשוד שישב המשוב הנהג בתגובה לכך, החל בנסיעה תוך שבמהלכה תקף בצוותא עם החשוד הנוסף שישב במושב האחורי, את הקורבן. בשל החשש לחייו וברגע של תושיה, ניצל הקורבן מצב של האטת מהירות הנסיעה וקפץ מהרכב ולאחר מכן הזעיק את המשטרה.

אילוסטרציה

אילוסטרציה, צילום: shutterstock

המעסיק הפציר בהם להחזיר את הרכב לקורבן

במהלך החקירה נודע כי השניים התרברבו באותו הזמן במהלך שיחות טלפון שקיימו בנסיעתם, עם חבריהם וסיפרו על האלימות שנקטו כלפי הקורבן, זאת מבלי לדעת ששיחתם מוקלטת במצלמת הדרך. כך למשל נשמעו באחת השיחות שהוקלטו- "חטפנו אותו אחי, חטפנו אותו ופתחנו לו את כל הפנים אחי ... יאלה ביי". על אף שבשלב מסוים השמידו החשודים את המצלמה, קדמת הטכנולוגיה פעלה לרעתם ותיעוד זה נשמר ב"ענן".

לאחר מעצרם על ידי בלשי המשטרה, נמשכו פעולות החקירה ומעצרם הוארך בבית המשפט. בימים האחרונים השלימו חוקרי תחנת בית שמש את פעולות חקירתם של השניים. אמש (ג') הוגשה הצהרת תובע על הכוונה להגיש נגדם כתב אישום כבר במהלך הימים הקרובים על ידי הפרקליטות, תוך שמעצרם הוארך.