חשד: התחזה לצלמת ואנס נערות בעלות צרכים מיוחדים

המשטרה מפרסמת לציבור את פרטיו ותמונתו של מאיר גבריאל בן 35 מקרית אונו, החשוד בעבירות אינוס במרמה של קטינות, נערות עם מוגבלות ונשים תוך התחזות וניצול מצבן הנפשי

חדשות כיפה חדשות כיפה 15/04/24 13:14 ז בניסן התשפד

חשד: התחזה לצלמת ואנס נערות בעלות צרכים מיוחדים
ניידת משטרה, אילוסטרציה, צילום: shutterstock

שוטרי תחנת נהריה פתחו בחקירה לפני כחודש ימים, עם קבלת דיווח אודות חשד לביצוע אונס ומעשים מגונים בנסיבות מחמירות שבוצעו כלפי נערה עם מוגבלות, תוך שהחשוד מנצל את מצבה ומבצע בה אינוס ללא הסכמתה, תוך ביצוע מעשים מגונים בנסיבות מחמירות. החשוד נעצר לחקירה בסיומה נכלא ומעצרו הוארך עד לתאריך 17.4.24.

החשוד - מאיר גבריאל בן 35

המשטרה מפרסמת היום (ב') את תמונתו של החשוד לצורך איתור נפגעות נוספות אשר נפלו קרבן למעשיו של החשוד ויוכלו לשפוך אור נוסף על החקירה.

החשוד בעבירות מין

החשוד בעבירות מין, צילום: דוברות המשטרה

התחזה לצלמת - ואנס נשים

לפי החשד, נהג החשוד להתחזות לאישה צלמת בשם "יובל" ולהציע את שירותו לנשים באתרים המחפשות עבודה. כך היה "צד" את הנשים, מפתח עמם שיחה, וזאת על מנת לרכוש את אמונן. בשיחה היה מציע להן להצטלם לקמפיין תמורת תשלום נאה תוך שהוא קובע איתן שעה ומקום, בד"כ בביתן.

רגע לפני מועד הפגישה, התחזה החשוד שוב לדמות אחרת, הפעם צלם גבר בשם "אבי" בטענה כי הצלמת "חולה" והוא מחליף אותה, תוך שהוא אומר לנשים איתן דיבר כי הכל מתואם ואין להן ממה לחשוש.

התחזה לצלמת יובל,

התחזה לצלמת יובל, צילום: דוברות המשטרה

הגיע לדירת הקורבן ואנס אותה באכזריות

באחד המקרים, על פי החשד, הגיע הצלם "אבי", הלא הוא כאמור החשוד מאיר גבריאל, אל דירתה בנהריה של הקרבן, נערה בת 16 עם מוגבלות, ושם ביצע בה את זממו באלימות ללא הסכמתה תוך ניצול מצבה. כאמור, שוטרי התחנה פשטו בשבוע שעבר על דירתו של החשוד בקרית אונו שם תפסו מחשבים ואמצעים טכנולוגים נוספים הקושרים אותו בחשד לביצוע של עוד מספר רב של מקרים דומים ומגיעים לכדי עשרות מקרים הנחשדים שבוצעו בשיטת פעולה דומה ברחבי הארץ בשנה החולפת.