כסף מזויף, סמים והצתת רכב: המשטרה עצרה 3 חשודים

בלשי המשטרה בעיר אשדוד עצרו 3 חשודים בחשד לקשירת קשר לביצוע פשע, החשד: הפצת כסף מזויף וסמים והצתת רכב בעיר אשדוד על רקע סכסוך בין כנופיות פשיעה

חדשות כיפה חדשות כיפה 02/01/23 08:57 ט בטבת התשפג

כסף מזויף, סמים והצתת רכב: המשטרה עצרה 3 חשודים
הרכב שהוצת, צילום: דוברות המשטרה

בתום חקירה סמויה, היחידה המרכזית בלכיש עצרה לחקירה שלושה חשודים בחשד לקשירת קשר לביצוע פשע, הפצת כסף מזויף וסמים והצתת רכב בעיר אשדוד על רקע סכסוך בין כנופיות פשיעה.

החשוד סחר והפיץ כסף מזויף, וכן נוהג להפעיל לכאורה קטינים שיבצעו עבורו עבירות פלילית

חוקרי ימ"ר לכיש פתחו בחקירה הסמויה לפני כשבועיים, לאחר שרכבו של תושב העיר אשדוד הוצת לפי החשד באמצעות חומר דליק על ידי חשודים שנמלטו מהמקום, זאת לפי החשד על רקע סכסוך בין כנופיות פשיעה בעיר, ושבמהלכה הצליחו חוקרי המשטרה להתחקות אחר זהותו של חשוד כבן 23 והוא נעצר במהלך סוף השבוע האחרון לחקירה.

סמים שנתפסו בתוך נעליים

סמים שנתפסו בתוך נעליים צילום: דוברות המשטרה

עם התקדמות חקירתו, עלה החשד כי הוא סוחר ומפיץ כסף מזויף, וכן נוהג להפעיל לכאורה קטינים שיבצעו עבורו עבירות פלילית, בהן סחר בסם מסוכן מסוג "דוסה", וכן את מקרה הצתת הרכב שבגינו נפתחה החקירה.

כסף מזומן שנתפס במקום

כסף מזומן שנתפס במקום צילום: דוברות המשטרה

בנוסף, חוקרי הימ"ר הצליחו להתחקות אחר זהותם של שני קטינים כבני 17, שלפי החשד הופעלו כאמור ע"י החשוד וביצעו בשליחותו את העבירות שצוינו, והם נעצרו לאורך הימים האחרונים.

בחיפוש של השוטרים שפשטו על ביתו של החשוד המרכזי באשדוד, נתפסו שטרות החשודים כמזויפים, סם מסוג "דוסה", מחסנית תחמושת וכלי תקיפה שונים. מעצרו של החשוד הבגיר הוארך בבית משפט השלום באשקלון, עד ליום רביעי 4.1.23. שני הקטינים יובאו היום בפני בית משפט השלום באשקלון לדיון הארכת מעצרם.


Notice: Undefined variable: tmpUrl in /srv/sites/kipa.co.il/public_html/incFiles2021/footer.php on line 368

Notice: Undefined variable: tmpUrl in /srv/sites/kipa.co.il/public_html/incFiles2021/footer.php on line 368