הגרלות דירה בהנחה: היום יוכרזו 10,040 הזוכים

במהלך היום הזוכים בהגרלות דירה בהנחה יקבלו את הודעה על דבר זכייתם, כל הנותרים יוכלו להירשם לסיבוב שני | זאב אלקין בירך: "ברכות ליותר מ-10,000 משפחות שזכו הפעם ויוכלו לממש את חלום הדירה בהנחה שלהם. ולכל מי שלא זכה, זוהי רק ההתחלה"

חדשות כיפה 08/05/22 08:38 ז באייר התשפב

הגרלות דירה בהנחה: היום יוכרזו 10,040 הזוכים
צילום: Gili Yaari / Flash90

נסגר הסיבוב הראשון: 10,040 זוכי הגרלת "דירה בהנחה" יקבלו במהלך היום (א') הודעה המבשרת על דבר זכייתם. יתר הנרשמים, שלא הצליחו לזכות בסיבוב הזה, יקבלו הודעה המזמינה אותם להירשם להגרלה השנייה בתוכנית, שההרשמה אליה תיפתח בסוף חודש יוני.

לפי משרד הבינוי והשיכון, כלל הנרשמים להגרלות, כ-120,000 משקי בית, יקבלו בשעות הקרובות הודעות טקסט בהן עדכון האם זכו. התוצאות ימסרו לנרשמים בהודעת טקסט ובדואר אלקטרוני, עבור כל הגרלה אליה נרשמו. במהלך היומיים הקרובים תוצאות ההרשמות להגרלות יעודכנו באזור האישי באתר ולאחר העדכון תשלח הודעה טקסט נוספת המיידעת על כך.

אלקין: "כל מי שלא זכה, זוהי רק ההתחלה"

שר הבינוי והשיכון, זאב אלקין, בירך: "ברכות ליותר מ-10,000 משפחות שזכו הפעם ויוכלו לממש את חלום הדירה בהנחה שלהם. ולכל מי שלא זכה, זוהי רק ההתחלה. עוד מעט תיפתח ההרשמה להגרלה נוספת ועד סוף השנה נגיע ללמעלה מ-30,000 דירות שיוגרלו לזכאים. אנחנו במשרד הבינוי והשיכון נמשיך לעבוד עבור הזוגות הצעירים ולייצר פתרונות דיור ראויים בהנחה משמעותית על חשבון המדינה".

גם מנכ"ל משרד הבינוי והשיכון, אביעד פרידמן, בירך: "ראשית ברצוני להודות לעובדי המשרד שנתנו מעל ומעבר במטרה לסיים את ביצוע ההגרלות במהירות האפשרית, ולראייה פרסום התוצאות קורה היום שבועיים לפי תאריך היעד המקורי. שנית אני מברך את 10,053 הזוכים, ולמי שלא זכה הפעם אל תאבדו תקווה עקבו אחרי הפרסומים, בסוף יוני תיפתח ההרשמה להגרלה הבאה ואחריה צפויות הגרלות נוספות".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר