רצח מזעזע: בן 19 נאשם ברצח בנסיבות מחמירות של בן 61

הפרקליטות הגישה כתב אישום כנגד צעיר בן 19 מחולון בגין רצח בנסיבות מחמירות לאחר שרצח תוך התעללות גבר בן 61. כתב האישום מתאר בפירוט את השתלשלות האירועים המזעזעת | "המשיב לא בחל מלטפול עלילת שווא כלפי המנוח, בניסיון להפחית מחומרת מעשיו"

אביחי ישראל, חדשות כיפה 17/01/22 11:38 טו בשבט התשפב

רצח מזעזע: בן 19 נאשם ברצח בנסיבות מחמירות של בן 61
אילוסטרציה, צילום: דוברות המשטרה

פרקליטות מחוז ת"א פלילי הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום כנגד צעיר (19) מחולון בגין רצח בנסיבות מחמירות, גניבה ועוד. זאת לאחר שביצע רצח תוך התעללות בגבר בן 61.

על פי כתב האישום שהוגש על ידי עו"ד כנרת מור כאהן, הנאשם והמנוח הכירו באמצעות מערכת היכרויות ברשת האינטרנט, בסמוך להיכרותם עבר הנאשם להתגורר בדירת המנוח. לאחר שהמנוח גילה כי הנאשם גנב מכספו ביקש ממנו לעזוב את הדירה. כשבוע לאחר המקרה התקשר הנאשם למנוח וביקש ממנו שיאפשר לו לחזור ללון בדירה ללילה אחד בלבד, המנוח נעתר לבקשה.

הנאשם הגיע לדירת המנוח ולאחר שגלש בין אתרי אינטנרט העוסקים בדרכי המתה, נטל מהמטבח סכין חדה וגדולה, ודקר עמה את המנוח בצווארו ובראשו. המנוח הצליח להתרומם על רגליו ולהימלט לעבר דלת הדירה, אך הנאשם השיגו, ובעוד המנוח שואל את הנאשם: "למה, למה?" הדף אותו הנאשם בעוצמה על הרצפה, נטל חפץ עץ מאסיבי וגדול, והלם עמו בראשו של המנוח, בעוצמה רבה. מיד בסמוך, בדק הנאשם את דופק המנוח ומשסבר כי עודו בחיים, נטל כרית ספה גדולה והצמידה לפניו של המנוח במטרה להביא למותו.

מיד לאחר מכן, שב הנאשם ונטל את הסכין ודקר עמה את המנוח עשרות פעמים נוספות, תוך שהוא קורא לעברו קריאות נאצה. בשלב זה, נטל הנאשם סכין נוספת, מושחזת, שהייתה בתיק שלו, והחדיר את שתי הסכינים לתוך עומק חלל פיו של המנוח, והותירן שם.

לאחר ביצוע מעשה הרצח, פעל הנאשם בקור רוח, כאשר התקלח, צילם מספר סרטוני וידאו של גופת המנוח וזירת הרצח וגנב את כרטיס האשראי של המנוח וכן מסמכי זהות של המנוח. הנאשם נמלט מהזירה ומיד החל לפעול להעלמת הראיות.

בבקשת המעצר עד תום ההליכים ציינה עו"ד מור כאהן כי: "יהא זה ראוי להדגיש, כי המשיב לא בחל מלטפול עלילת שווא כלפי המנוח, בניסיון להפחית מחומרת מעשיו, בכך שטען, כי הרצח בוצע לאחר שהמנוח ניסה לאנוס אותו. בכך גרם המשיב, מעבר למעשה הרצח עצמו, גם לפגיעה אנושה בכבוד המת". לנאשם יוחסו עבירות של רצח בנסיבות מחמירות, השמדת ראייה, שיבוש מהלכי משפט, גניבה והונאה בכרטיס חיוב.

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר