אושר בממשלה: עו"ד אורי ולרשטיין ימונה למנהל רשות האכיפה והגבייה

הממשלה אישרה אמש את מינויו של עו"ד אורי ולרשטיין, שכיהן בעבר כמשנה לממונה על הליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי במשרד המשפטים. "אפעל ליישום מדיניות השר ולמילוי ייעודה של הרשות, לטובת כלל אזרחי מדינת ישראל", אמר ולרשטיין

חדשות כיפה 17/01/22 11:19 טו בשבט התשפב

אושר בממשלה: עו"ד אורי ולרשטיין ימונה למנהל רשות האכיפה והגבייה
עו"ד ולרשטיין, צילום: דוברות רשות האכיפה

הממשלה אישרה אמש את החלטתו של סגן ראש הממשלה ושר המשפטים גדעון סער למנות את עו"ד אורי ולרשטיין למנהל רשות האכיפה והגבייה. עו"ד אורי ולרשטיין, הינו בעל תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנהל עסקים Executive MBA למנהלים במגזר הציבורי, אותו סיים בהצטיינות, בעל ניסיון מקצועי רב בתחומים משפטיים, כלכליים, ותהליכיים, בעולם החובות והחייבים. עד למינויו זה, כיהן עו"ד ולרשטיין בתפקיד המשנה לממונה על הליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי במשרד המשפטים.

במסגרת תפקידו הקודם הוביל עו"ד ולרשטיין את כל ההיערכות לרפורמה בדיני חדלות פירעון, ששותפים לה, הנהלת בתי המשפט, הממונה על הליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי, ורשות האכיפה והגבייה. בתפקידו כמשנה לממונה, היה אחראי ולרשטיין גם להנחיית ניהולם של כלל תיקי חדלות הפירעון שבאחריות הממונה, מקצועית ותהליכית.

בתפקידו הקודם שימש ולרשטיין כסגן מנהל מחלקת תאגידים ועוד קודם לכן, פרקליט בכיר בתחום התאגידים במחוז תל אביב והמרכז. בתפקידיו אלה, טיפל ולרשטיין באופן אישי בתיקי חדלות פירעון גדולים ביותר, ובין היתר בקריסות רשת מגה קמעונאות, אלון ריבוע הכחול, קבוצת אי די בי, רשת גלובוס מקס, אפריקה ישראל, חברות בטר פלייס, ועוד. בנוסף, כיהן ולרשטיין בתפקידים נוספים בכונס הרשמי, מאז תחילת עבודתו במשרד המשפטים בשנת 1997.

עו"ד אורי ולרשטיין: "אני מודה לשר המשפטים על האמון שנתן בי, על השליחות החשובה שהפקיד בידיי, ועל הבחירה המקצועית. יחד עם עובדיה ומנהליה המסורים של הרשות, אפעל ליישום מדיניות השר ולמילוי ייעודה של הרשות, לטובת כלל אזרחי מדינת ישראל".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר