ליאור דיין התחזה לאישה בפורומים שלנו: "שפע של מידע, דייקנות ומומחיות"

הוא ידוע בתור מי שכותב ועוסק הרבה בחייו האישיים, אך לזה לא ציפינו. העיתונאי ליאור דיין התחזה בשנים האחרונות לאישה והשתלב בפורום "הורים לפעוטות" שלנו: "אינני ליאור, 38, גרוש פלוס שניים מצפון תל אביב, אלא יהודית, 40, נשואה פלוס חמישה ממעלה אדומים"

חדשות כיפה 14/01/22 14:13 יב בשבט התשפב

ליאור דיין התחזה לאישה בפורומים שלנו: "שפע של מידע, דייקנות ומומחיות"
ליאור דיין, צילום: Moshe Shai/FLASH90

העיתונאי והמנחה ליאור דיין, כתב במהלך השנים טורים רבים שעוסקים בחייו האישיים, ואף השתתף בתכנית מציאות בה הראה כיצד ניסה להיגמל משימוש ברטלין. כך עשה גם בטורו האחרון שהתפרסם ב"המוסף" של עיתון מעריב - דיין כתב על חייו האישיים, וחשף את הקשר של אתר כיפה לחייו: הגבר בן ה-38 התחזה בשנים האחרונות לאישה ממעלה אדומים שאחד מתחביביה הוא לקבל טיפים על כביסה, וכל זאת באחד מהפורומים שלנו. 

כך פתח דיין וכתב: "תעודת הזהות שלי מספרת שאני גרוש פלוס שניים. מה שהיא לא מספרת זה כמה שבודד וקשה לחיות בסטטוס הזה. בודד וקודר לחיות בין הריסות. הצורה שבה אני התמודדתי עם המשבר היא על ידי היטפלות לדברים הקטנים שבחיים, דברים כמו למשל, כביסה. איך אני אגיד לכם את זה? הגיע הזמן להודות בזה - אינני ליאור, 38, גרוש פלוס שניים מצפון תל אביב, אלא יהודית, 40, נשואה פלוס חמישה ממעלה אדומים".

"בסך הכול הייתי זקוק לטיפ קטן, פעוט, בנוגע למלאכת ההלבנה של כביסה לבנה באמצעות אקונומיקה. וחשוב לי להדגיש, זה לא שהייתי זקוק להדרכה שלמה, מה שהייתי זקוק לו הוא פרט מאוד ספציפי: מהי הכמות המדויקת של אקונומיקה שעליך להוסיף לתא ההשריה במכונה בשביל להחזיר את הלובן לבגדים לבנים עם כתמים עיקשים".

דיין המשיך וכותב כיצד התחיל: "אז ניגשתי לאינטרנט, הקלדתי את השאלה בגוגל, והתוצאה הראשונה שלחה אותי לעולם שלא הכרתי, טריטוריה זרה ומופלאה, פורום 'הורים לפעוטות' באתר כיפה. מה שמצאתי שם זה הדבר המופלא ביותר לאדם שנמצא במצבי הייחודי שבו הוא מתמודד עם משבר חיים באמצעות חיזוק וטיפוח האובססיה למלאכת הכביסה".

"מצאתי בית, אולי אפילו משפחה"

לאחר שציין לטובה מספר משתמשות בפורום שהרעיפו עליו מלל רב, כתב ליאור: "השפע של המידע והדייקנות יחד עם רמת המומחיות שהציפו את הפורום תפסו אותי לא מוכן, לא ידעתי שאפשר להגיע לרמות מומחיות כאלו. מצד אחד הרגשתי קטן מתמיד, אבל מצד שני הבנתי שמצאתי את המקום המופלא ביותר בעולם, מצאתי בית, אולי אפילו משפחה".

בהמשך סיפר על כינויו בפורום: "חזרתי לשולחן העבודה, התיישבתי מול המסך ונרשמתי לאתר כיפה. הקלדתי את הפרטים שלי וידעתי שאני לא יכול להיות אני. אז החלטתי ללכת על דמות בדויה: יהודית כהן, בת 40, נשואה פלוס חמישה, מתגוררת במעלה אדומים. תחביבים: אפייה, סריגה, קליעת סלסלות קש וכמובן כביסה. כינוי בפורום: 'יהודית40'".

לסיום כתב דיין, כי קיבל הצעה מעניינת במיוחד מבנות הפורום: "'נשמח מאוד לראות אותך במפגש שלנו, יהודית, ולהכיר אותך כמו שצריך'. כמעט אישרתי הגעה והודעתי שאני אביא איתי שלל קישים, אלא שאז הבטתי במראה וראיתי שאני ממש לא יהודית, בת 40 ממעלה אדומים, אם לחמישה מתוקים. אני בסך הכול מה שאני - גבר מבולבל מאוד, בן 38, שמחפש את עצמו בעולם הלא ברור שבו אנו חיים והעלה ארבעה קילו לאחרונה. מה שאומר שכדאי שאכנס בדחיפות לפורום 'תזונה ודיאטה' באתר כיפה".

רוצים גם? פורומים כיפה, הרשימה המלאה.

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר