תפיסה מהירה: המשטרה עצרה את גנב הרכב תוך כדי שבעליו הגיש תלונה בתחנה

ביום שישי לפנות בוקר, בעל רכב דיווח בתחנת המשטרה כי רכבו נגנב זמן קצר לפני כן. באותה העת, בלשי היחידה המרכזית של בשילוב שוטרי מרחב קדם שהיו פעילות ממוקדת כנגד עבירות הרכוש, זיהו רכב שעורר את חשדם והגנב נתפס

חדשות כיפה 26/12/21 11:25 כב בטבת התשפב

תפיסה מהירה: המשטרה עצרה את גנב הרכב תוך כדי שבעליו הגיש תלונה בתחנה
צילום: דוברות המשטרה

במסגרת פעילות משולבת של משטרת ישראל  כנגד עבירות הרכוש, אותר על ידי משטרת ישראל רכב שנגנב בעיר ירושלים, בעל הרכב עודכן על התפיסה עוד בזמן ששהה בתחנת המשטרה ודיווח על גניבתו.

במסגרת פעילות משולבת של יחידות המשטרה במחוז ירושלים, אותר בסוף השבוע רכב שנגנב מבעליו בעיר ירושלים, החשוד במעשה תושב בית חנינא כבן 20 נעצר לחקירה ומעצרו הוארך בבית המשפט עד ליום שני הקרוב. 

ביום שישי האחרון בשעת לפנות בוקר, דיווח בתחנת המשטרה בעליו של הרכב כי רכבו נגנב זמן קצר לפני כן. באותה העת, פעלו בלשי היחידה המרכזית של מחוז ירושלים ברחבי העיר בשיתוף כוחות יחד עם שוטרי מרחב קדם בפעילות ממוקדת כנגד עבירות הרכוש, בדגש לסיכול גניבת כלי רכב ומניעת העברתם לשטחי איו"ש. 

במהלך פעילות זאת, הבחינו הכוחות ברכב שעורר חשדם ובשל כך הופעלו מערכי חסימת צירי בריחה. במהלך סריקות אחר הרכב, הוא אותר ובסמוך לו החשוד שנעצר כאמור והועבר לחקירה בתחנת מוריה. 

משטרת ישראל ומחוז ירושלים בפרט, ימשיכו כל העת בפעילותם הנחושה והבלתי מתפשרת כנגד עברייני הרכוש, למען שלום הציבור, בטחונו ורכושו

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר