אל"מ י' מחליף את אל"מ י': מפקד חדש לסיירת מטכ"ל

מפקד חדש נכנס ליחידת העילית של צה"ל, והוא מחליף את אלוף משנה י' שכיהן בתפקיד בשנתיים וחצי האחרונות. ראש אגף המודיעין, האלוף תמיר הימן, צפוי לפרוש בקרוב לאחר 35 שנות שירות

חדשות כיפה 30/09/21 22:13 כד בתשרי התשפב

אל"מ י' מחליף את אל"מ י': מפקד חדש לסיירת מטכ"ל
צילום: דובר צה"ל

דובר צה"ל מעדכן היום (ה') על מפקד חדש לסיירת מטכ"ל, אלוף-משנה י׳ נכנס לתפקיד מפקד סיירת מטכ״ל במקומו של אלוף-משנה י׳, אשר כיהן בתפקיד זה במהלך השנתיים וחצי האחרונות, ויתחיל בקרוב את תפקידו כמפקד ההתקפה בסייבר ביחידה 8200.

טקס חילופי המפקדים נערך מוקדם יותר היום בראשות ראש אגף המודיעין, אלוף תמיר הימן, שאמר: ״היחידה תחת י׳ עסקה בכל, לא רק בעליונות המודיעינית לקראת המלחמה הבאה, אלא גם במימוש ההגנה בגבולות בשגרה, והשתתפות במבצעי המערכה בין המלחמות, המבטיחים את מימוש האינטרסים של ישראל יום יום. היחידה פעלה בעומק, בים וביבשה, וברוב זירות המבצעים של צה״ל".

צילום: דובר צה"ל

בנימה אישית הוסיף הימו כי "בעוד מספר ימים אסיים את תפקידי כראש אגף המודיעין ואפרוש מצה״ל. אלו היו 35 שנים מרתקות, זכות גדולה וחוויה ענקית. אנצור כל תפקיד וכל שנה, כל מבצע וכל משפחה שכולה לנצח. פינה חמה ומיוחדת אנצור לאנשים וליחידות שלימדו אותי והפתיעו אותי, סיירת מטכ״ל היא אחת כזו. לסיום, אאחל לאל״ם י׳ הנכנס, אתה  מהמוכשרים במפקדי היחידה, איש אמיץ, קר רוח ומנוסה. ראיתי אותך מתפקד בקור רוח והתרשמתי מהמקצועיות והחדשנות שבדרך המחשבה שלך״.

 

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר