סגור

אלפים בתפילת הלל חגיגית באביתר

אלפי בני אדם בהם הרב שמואל אליהו, הרב דוד אמיתי, ראש מועצת שומרון יוסי דגן וראש תנועת נחלה השתתפו הבוקר בתפילה הלל חגיגית באביתר: "כל אבן שנבנית באביתר היא ביטוי לאהבת הקב"ה"

חדשות כיפה
א בתמוז התשפא
,
11 ביוני, 2021 11:59
תפילת הלל חגיגית ביישוב החדש

תפילת הלל חגיגית ביישוב החדשצילום: דוברות אביתר

אלפי בני אדם השתתפו הבוקר בתפילת הלל חגיגית לרגל ראש חודש תמוז בישוב אביתר. בין האלפים: הרב שמואל אליהו, הרב דוד אמיתי, ראש מועצת שומרון יוסי דגן וראש תנועת נחלה ותושב הישוב צבי אלימלך שרבף. 

הרב שמואל אליהו אמר לאחר התפילה: "אנחנו פה עכשיו אחרי תפילת ראש חודש והלל. בתפילה אמרנו שאנחנו מתפללים ואומרים 'אהבת עולם תביא להם וברית אבות לבנים תזכור'. הגאולה שהקב"ה גואל אותנו 'זוכר חסדי אבות ומביא גואל לבני בניהם', הוא עושה אותה באהבה גדולה. כך כתוב בנבואת ירמיהו - 'הלא תטעי כרמים בהרי שומרון' זה מתחיל באהבת עולם".

עזרת נשים פתוחה

עזרת נשים פתוחהצילום: דוברות אביתר

אלפים הגיעו לתפילת ההלל

אלפים הגיעו לתפילת ההללצילום: דוברות אביתר

"אנחנו נמצאים כאן ביישוב אביתר ויודעים שכל אבן שנבנית פה זה ביטוי לאהבת עולם של הקב"ה. כל משפחה שנוספת פה, כל שיעור תורה, כל לימוד תורה, כל תפילה, כל חיוך, כל נטיעה פה - זה אהבת עולם של הקב"ה. יהי רצון שהקב"ה יגלה לנו את אהבתו ונזכה לראות עין בעין בשוב ה' ציון במהרה בימינו אמן".

יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון שהעביר את לשכתו לישוב חיזק את התושבים: "הישוב אביתר הוא ביטוי לרוח הגדולה של העם הזה, שככל שמנסים לפגוע בו הוא הולך ומתחזק. הישוב אביתר הוא התשובה האזרחית לטרור. אני קורא לכל מפלגות הבית מימין ומשמאל להסדיר את הישוב כפי שראוי". 

יו"ר תנועת נחלה צבי אלימלך שרבף אמר: "ב"ה, זכינו אחרי הרבה שנים, שהוקם תוך חודש וחצי יישוב עם 50 משפחות, ואנחנו צריכים להגדיל ולחזק את היישוב, ולהקים עוד ועוד בתים למשפחות שיבואו לפה. אבל יש עוד דבר מאוד מאוד חשוב - אנחנו צריכים שכולם יגיעו לפה כל הזמן. כל מי שיכול לבוא לפה ליום או יומיים, שעה או שעתיים, כמה שאפשר להגיע ולחזק את המקום - הדבר הכי חשוב הוא לבוא ולהגיע לפה כל הזמן".

הדרכים העמוסות העולות לאביתר

הדרכים העמוסות העולות לאביתרצילום: דוברות אביתר

12.06.2021

1. אביתר נבנתה במחטף על קרקע פלסטינאית פרטית גזולה (לא תגנוב )

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

חברת הכנסת פינטו והמתורגמנית שלה  צילום: דוברות הכנסת/שמוליק גרוסמן

"מתחייבת אני": חברת כנסת חירשת ראשונה בישראל

קרא עוד