החל ממחר ח"כ איילת שקד תקבל אבטחה צמודה

במהלך הפגנה מול ביתה של ח"כ שקד, קראה אמה של רות פוגל הי"ד,  שנרצחה בפיגוע הקשה ביישוב איתמר: "דם ילדי וילדנו זועקים מהאדמה, הם צועקים איך אתם יכולים לתת יד לאיוולת כזאת, איך אפשר?"

חדשות כיפה 31/05/21 00:02 כ בסיון התשפא

החל ממחר ח"כ איילת שקד תקבל אבטחה צמודה
איילת שקד, צילום: Miriam Alster/Flash90

טלי בן ישי אמה של רות פוגל הי"ד,  שנרצחה בפיגוע הקשה ביישוב איתמר, יחד עם בעלה ושלשת ילדיהם, השתתפה הערב (א') יחד עם מאות מוחים בהפגנה מול ביתה של איילת שקד בתל אביב.

בן ישי קראה לשקד,שלא לתמוך בהקמת ממשלת שמאל, אשר נשענת על תומכי טרור. תחילה סיפרה על היכרותה עם שקד "היית איתנו לפי עשר שנים באיתמר, בחנוכת בית המדרש "משכן אהוד" ע"ש החתן שלנו, אהוד פוגל שנרצח יחד עם בתנו רות פוגל יחד עם שלושת ילדיהם - יואב בן 11, אלעד בן 4 והדס בת 3 חודשים. את חיבקת אותי, והרגשתי קירבה וזכות מאד גדולה להכיר אישה כזאת שנלחמת על הערכים, של ארץ ישראל, של טוהר המידות  והרגשתי שאת מחבקת אותי מכל הלב.

את ראית איך המחבלים המתועבים הרסו את הבית של המשפחה שלי, ואנחנו קמנו, הקמנו ישיבה, ישיבה מפוארת, עם ישראל היה שתוף, את הייתי שותפה", סיפרה.

בן ישי קראה לשקד בשם בתה ובעלה שלא להצטרף לממשלת השמאל הנרקמת "אני לא רגילה לדבר בציבור, אבל אני באה בשם ביתי רות פוגל ובדם בעלה, ובשם הילדים הקטנים שנרצחו בשנתם, ואני שואלת איך אתם יכולים לשבת בממשלה שנשענת על תומכי טרור? ראינו באיזה צד הם היו בלחימה האחרונה, ראינו איזה צד הם לקחו, השתגענו?? איפה הדרך הבריאה שלנו.

איילת אני קוראת לך, איך את יכולה לקחת חלק בממשלה הזו, דם ילדי וילדנו זועקים מהאדמה, הם צועקים איך אתם יכולים לתת יד לאיוולת כזאת, איך אפשר? זה לא נתפס," קראה.

בתוך כך, הפגנות נוספות מתקיימות הערב גם מול בתיהם של חה"כ נוספים מסיעת ימינה אורבך וסילמן בהשתתפות מאות אנשי ימין אנשי התיישבות. המפגינים קוראים לחברי ימינה שלא לתמוך במהלך של בנט ושלא לפעול כנגד הציבור שבחר בהם.

הערב פורסם כי בהנחיית קצין הכנסת, ניצב יוסף גריף, ובהוראת המשטרה, הוחלט כי החל ממחר (ב׳) תלווה ח״כ איילת שקד באבטחה צמודה.

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר