בשעלבים התגייסו לטובת תלמידי הדרום שנמצאים תחת איום הרקטות

בצל המערכה בדרום אולפנת שעלבים וישיבת שעלבים אירחו את אולפנות בהר"ן, אבן שמואל וישיבת דימונה לבגרות במתמטיקה עקב איום הרקטות מעזה שלא מאפשר לתלמידים לגשת אל הבגרות כמתוכנן

חדשות כיפה 20/05/21 10:11 ט בסיון התשפא

בשעלבים התגייסו לטובת תלמידי הדרום שנמצאים תחת איום הרקטות
צילום: קרית חינוך שעלבים

ברקע המצב הביטחוני ואיום הרקטות מעזה שפוגעים בעיקר בתושבי הדרום, ובשל הצורך לקיים את בחינות הבגרות במועדן, התגייסו בקרית חינוך שעלבים לסייע למספר אולפנות וישיבות שתלמידיהם נמצאים תחת האיום מעזה, המוסדות פנו אליהם בבקשה לארח אותם לבחינת הבגרות במתמטיקה שהתקיימה היום (רביעי).

בנוסף לאולפנות שהגיעו לקיים את בחינות הבגרות בקרית חינוך שעלבים, גם הישיבה התיכונית דימונה התארחה בישיבת שעלבים, כשתלמידיה עשו את הבגרות בקמפוס הישיבה התיכונית שעלבים בכיתות ממוגנות. 

יהודה פרוידיגר, סמנכ"ל קרית חינוך שעלבים: "אמנם כל הארץ חזית אחת, אך אין ספק שתושבי הדרום הם אלה שסופגים את עיקר האש והטילים מעזה. הושטנו יד לסייע לחברינו מהדרום, לאחר שהם פנו אלינו בבקשה להתארח אצלנו על מנת למזער את הנזק שבשיבוש שגרת הלימודים והבגרויות, לאחר שנה מורכבת גם כך של למידה מרחוק. אני מאחל לכולנו ימים שקטים ובמיוחד לתושבי הדרום שחווים את המציאות הנוראה הזו שנים ארוכות".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר