סגור

בראש הדרישות של רע"מ: שמירה על ערכי הדת והמשפחה

השלב הבא בממשלת בנט-לפיד הוא המשא ומתן עם מפלגת רע"מ כאשר הם דורשים את ועדת הפנים או הכלכלה. בנוסף הם מתעקשים על תוכנית דיור ומיגור הפשיעה בחברה הערבית

מתן ליונס, חדשות כיפה
כו באייר התשפא
,
08 במאי, 2021 22:02
יצטרכו לשתף פעולה. עבאס ובנט

יצטרכו לשתף פעולה. עבאס ובנטצילום: Yonatan Sindel/Flash90

המשא ומתן בין יו"ר ימינה נפתלי בנט ויו" ר יש עתיד יאיר לפיד ממשיך להתקיים גם הערב (ש') במטרה להמשיך להקים ממשלת אחדות רחבה.

לאחר שנפגשו אמש עם יו"ר העבודה מרב מיכאלי ויו"ר מרצ ניצן הורוביץ, מחר יחל המשא ומתן של בנט ולפיד עם מפלגת רע"מ. העיתונאי עמית סגל מדווח כי במפלגה יערכו סקר לגבי דעת הציבור שלהם על כהונת ח" כ מנסור עבאס כשר בממשלה המתגבשת ובאופן כללי על עצם הכניסה שלהם לממשלת בנט-לפיד.

העיתונאי סולימאן מסוודה מוסר כי הדרישות של רע"מ לתמיכה בממשלת בנט-לפיד וחתימה על הסכם קואליציוני כולל מספר קריטריונים כאשר המרכזיות הם ועדות הפנים והכלכלה כוועדות חשובות לחברה הערבית.
וכן רע"מ לא תסכים לפגיעה בערכי דת ומשפחה.

בנוסף מפלגתו של עבאס תדרוש:
1.ראשות ועדת הפנים ו/או ועדת הכלכלה
2.ביטול חוק קמיניץ
3.פתרון ליישובים הבדואים בנגב וסוגיית הדיור בחברה הערבית
‏4.תוכנית חומש כלכלית לחברה הערבית
5.תוכנית למיגור הפשיעה בחברה הערבית
6.חתימה של רה"מ ורה"מ החליפי על ההסכם הקואליציוני

מקורות ברע"מ הוסיפו ‏כי במידה ותובא ממשלה כזו להצבעה - הם לא יימנעו: "נצביע בעד או נגד ממשלה שכזו, הימנעות אינה על הפרק". בכל אופן ממשלת בנט-לפיד חייבת את המנדטים של מנסור עבאס ויתר חברי מפלגת רע"מ.

ראש בראש? לפיד ובנט

ראש בראש? לפיד ובנטצילום: פלאש 90. גרשון אלינסטון

08.05.2021

1. עידית סילמן את מביישת ההורים שלך ! אנשיםמרוקאים הם אנשים עם ערכים ומילה שלהם היא מילה. את מפרה את המילה שלך למצביעים. אם תצביעי בעד ממשלת השינאה שחבר (ביתיה מחנכת וותיקה)

עידית סילמן את מביישת ההורים שלך ! אנשיםמרוקאים הם אנשים עם ערכים ומילה שלהם היא מילה. את מפרה את המילה שלך למצביעים. אם תצביעי בעד ממשלת השינאה שחבר אליה . כל עוונותך יגיעו אל ההורים שלך. מרחת על ההורים שלך לביזיון שאת גורמת להם שאת מתחברת לאחמד טיבי, הורוביץ יאיר גולן. את תביישי אותם תגרום להם צער בל ישוער מלבד לנזק האמיתי שתגרמי למשפחתך הקרובה בעלך הילדים שלך. מרמת איך הם יסבלו מעתה שיופנו באצבע מאשימה מכל הסביבה שלהם. תתחרטי והמשפחה לך הקרובה ליום שנכנס לפוליטיקה וכבר ביום הראשון את קפץ ללכלוך הונאת הציבור לשקר ולבגידה פוליטית שלא הייתה בישראל מעולם. מציעה לך תחשבי שוב על הנורים שלך ןעל משפחתך ואל תתני את ידך לפעול במעשה רע. לא מאוחר לחזור בך כפי שעשה בגבורה שיקלי. ומי שחוזר בתשובה אף אחד עומד במעמדו. תתעשתי ותזכי בע"ה בזכות זה לדברים טובים. שימי לב שאת לבדה אף אחד מרבנים גדולים בישראל איתך בגישת בנט לחבור לטיבי לפיד ליברמן הורוביץ מיכאלי.מואל תשלי את עצמך שמכיוון שתהיה ממשלה פירטטיץ אם היא ץקום אז תשלטו בכל. חא נכון בצד השני יעמדו שרים בחינוך שיהרסו את חינוך הילדים של המדינה ולא תוכלו לעשות כלום. ישבו במשרד התחבורה ויחבלו בהתיישבות. ישבו במשרד החוץ ויתקשרו עם מדינות אויב למסירת שטחים גם לאחר הממשלה הפירטטית שץיפול ממילא מהר מאוד. את באמת חושבת שאת יכולה לפסוק הפוך מכל קשת הרבנים ולהעריז מלחמה נגד כל היצין ללא יוצא מן הכלל ? מציע לך קצת ענווהותלכי צעד אחרונה ותכריזי כמו שיקלי שתתנגדי למהלך המטורף הזה.מאם את חיי שבת על גורץ המדינה ולאסון הבחערות אז תתני זאת לאנשין גדולים ממך ובעיקר מנוסים ממך ! את טירונית פוליטית ופעם ראשונה בכנסת ואת כבר מסוכנת על ידי רוב ציבור הימין כבוגדת.מאת מבינה את חומרת מעשיך ? אל תתגררי לבנט ! כי המחיר שתשלמי כנראה קשה לך היום ךצפות אותו. שמעי בקולי מאישה לאישה שאכפת לי ממך ואל תיכנסי לבלבול עמוק. חשבי על זה!

דווח על תגובה לא ראויה
08.05.2021

2. ליברמן יתקפל כמו זבוב מול עאבס. איזו נקמה יפה על ליברמן שיהפוך אותו לכלום בפוליטיקה הישראלית ובלימעאבס אין ממשלה לבנט וללפיד (אפרת)

דווח על תגובה לא ראויה
08.05.2021

3. ליברמן יתקפל כמו זבוב מול עאבס. איזו נקמה יפה על ליברמן שיהפוך אותו לכלום בפוליטיקה הישראלית ובלימעאבס אין ממשלה לבנט וללפיד (אפרת)

דווח על תגובה לא ראויה
09.05.2021

4. לשמור על ערכי הדת והמשפחה, יחד עם מרת בממשלה... (מעניין)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

האסון המירון צילום: David Cohen/Flash90

התיקון הגיע: אושרה ועדת החקירה הממלכתית לאסון מירון

קרא עוד