סגור

טיבי: "מי הוא בכלל הרב דרוקמן?"

חבר הכנסת מהרשימה המשותפת התייחס בראיון למלאכת הרכבת הממשלה ואמר, כי בסיעה לא יתמכו ביו"ר ימינה לראשות הממשלה. במהלך דבריו הגיב לפגישת עבאס-הרב דרוקמן, ותקף את הרב: "הוא אויב העם שלי ואני לא מוכן להיפגש איתו"

חדשות כיפה
כג באייר התשפא
,
05 במאי, 2021 23:10
טיבי

טיביצילום: Miriam Alster/Flash90

חבר הכנסת מהרשימה המשותפת, אחמד טיבי, התייחס אחר הצהריים (ד') לניסיונות הקמת הממשלה, עוד בטרם הכריז הנשיא ראובן ריבלין למי יעניק את המנדט להרכבה. טיבי הבהיר כי הם לא יתמכו ביו"ר ימינה, ח"כ נפתלי בנט לראשות הממשלה וכי הם מעדיפים את יו"ר יש עתיד, ח"כ יאיר לפיד.  

לפיד: "ממשלת האחדות אינה פשרה - היא מטרה"

"אנחנו מעדיפים שלפיד יהיה ראש הממשלה", אמר טיבי בראיון לחדשות 12. "יש לשון משותפת עם יאיר לפיד. הנושאים הכואבים לנו, כולל נושאים אזרחיים של הציבור בכללותו שהרשימה המשותפת רוצה להביא - יובאו בפני כל מי שיהיה ליד ההגה. אנחנו חושבים שיאיר לפיד הוא המתאים מבין כל האופציות הקיימות. היו לו הצהרות אמיצות לגבי הרשימה המשותפת והציבור הערבי בחודשים האחרונים, לרבות בקמפיין הבחירות, וגם בסדרת הפגישות שהיו איתנו".

במהלך הראיון איתו, עקץ טיבי את יו"ר רע"מ, ח"כ מנסור עבאס שהלך ונפגש עם הרב חיים דרוקמן. טיבי אמר דברים חריפים נגד הרב: "שימו לב שלא נפגשנו עם רבנים. לא היה צורך להיפגש עם רבנים, רק עם חברי כנסת ופוליטיקאים. להיפגש עם הרב דרוקמן? מי הוא בכלל הרק דרוקמן הזה? הרב דרוקמן אם אני עובר לידו אני לא אומר לו בוקר טוב. האיש הזה הוא סיבה לסבל של העם שלי, סיבה להרחבת ההתנחלויות הוא אחד מהדוגלים בעליונות יהודית". 

בהמשך אמר הח"כ מהרשימה המשותפת: "הוא אויב העם שלי ואני לא מוכן להיפגש איתו. הפגישה עם הרב דרוקמן היא טעות". 

נזכיר כי עבאס נפגש בשבוע האחרון עם הרב דרוקמן, זקן רבני הציונות הדתית, בביתו במרכז שפירא, כחלק מהמגעים להקמת ממשלה. הפגישה, שארכה קרוב לשעתיים, נערכה בלחץ סביבתו של נתניהו במטרה לגרום לח"כ סמוטריץ' לתמוך בממשלה שתישען על רע"מ, אך הרב דרוקמן נישאר בדעתו שלא להקים ממשלה שכזו וחיזק את יו"ר הציונות הדתית.


(הרב דרוקמן במסע הישיבות לפני הבחירות)

 

06.05.2021

1. מה הם בכלל עושים פה? מה להם ולארץ ישראל חוץ מניצול הזדמנות נדל"נית? (רק אומר)

.

דווח על תגובה לא ראויה
06.05.2021

2. היכן הראיון המקורי? (הדס)

סקרנית אם טיבי קרא לרב "הרב" כי רינו צרור נגיד מתקשה מאד לקרוא לרב בתואר "הרב". לא רק הטא, כבר שמעתי כמה פעמים שקוראים לרב "דרוקמן" בלי שום תואר וזה בא מהיהודים אז מעניין אותי איך בדיוק טיבי אמר.

דווח על תגובה לא ראויה
06.05.2021

3. "כי לא תהיה אחרית לרע, נר רשעים ידעך" משלי כד (אני)

דווח על תגובה לא ראויה
06.05.2021

4. מילא האידיוט הזה אמר מה שאמר (אריה)

אבל מה הקטע של האתר הזה לתת לו במה?
איך לא רועדות לכם הידיים לפני הקלדת המילים האלו על הרב??

דווח על תגובה לא ראויה
06.05.2021

5. פתרון פשוט לבעיה (מר בחור)

כל מה שצריך לעשות כדי להשכין שלום בין הרב לבין טיבי הוא שטיבי ינצל נערים. אז הרב מייד יהיה לטובתו של טיבי ושלום על ישמעאל.

דווח על תגובה לא ראויה
06.05.2021

6. למגיב 4 (isr)

להיפך!
צריך ללמוד ממנו כיצד להתייחס לאויבים...

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: משפחת אלמוגי

אליעזר והגזר - גרסת הקולורבי

קרא עוד