סגור

שובר שתיקה: מוחמד דף מאיים על ישראל

מנהיג חמאס מזהיר: אם התוקפנות לא תפסק בשכונת שייח ג'ראח ישראל תשלם על כך | בן גביר: "אסור להתקפל בפני מוחמד דף- חייבים לפתח את ההתיישבות בשכונת שמעון הצדיק"

חדשות כיפה
כג באייר התשפא
,
05 במאי, 2021 9:47
פעילי חמאס בעזה

פעילי חמאס בעזהצילום: פלאש 90. עבד רחים חטיב

שובר שתיקה: מוחמד דף בהצהרה מצדיע לעם הפלסטיני בשכונת שייח׳ ג׳ראח ומאיים על ישראל - ״הנהגת ההתנגדות עוקבות אחרי המתרחש. הרמטכ״ל, מוחמד דף בדבריו שולח אזהרה ברורה ואחרונה לישראל שאם התוקפנות על העם הפלסטיני לא תיפסק בשכונת שייח ג׳ראח ההתנגדות לא תעמוד בחיבוק ידיים וישראל תשלם על כך ביוקר

ח"כ איתמר בן גביר הגיב לדברים: בהמשך למהומות אמש בשכונת שמעון הצדיק על ידי פורעים, קורא בן גביר למשטרה לפעול  בנחישות ואפס סובלנות.  "למדינת ישראל אסור להתקפל בפני הטרוריסט, רב המרצחים מוחמד דף שהצדיע לפורעים ואיים בהפעלת טרור מעזה על ישראל. אמש המשיכו התפרעויות הטרור בשכונת שמעון הצדיק כלפי התושבים ותשובתנו להם היא לפתח את ההתיישבות בשכונת שמעון הצדיק, לתגבר כוח פעולה בלי פחד, ולהורות לשוטרים להגיב בנחישות ותקיפות  בלי גימגום"

05.05.2021

1. שובר שתיקה: מוחמד דף מאיים על ישראל (זברה)

יופי לך שפתחת את הפה המלוכלך שלך !!! א. מי בכלל מפחד מחולדת מנהרות כי לוב !? ב. נזכרנו בך, ועכשו תתכונן להפוך לשהיד - פעם שעברה איכשהו פוספסת, ובינתיים הבתולות שם למעלה הולכות ואוזלות..( לא שאתב מסוגל עוד לעשות משהו - מידע בדוק, טוען כי בנסיון החיסול הקודם, נשרו עיגולך, לתוך מה שחירבנת מפחד, ואתה משולל כל יכולת גברית (נותר לך לנבוח...- חה חה חה).

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: צילום מסך

"ערוץ אפס" יורדת מהמסך לאחר חמישה פרקים בלבד

קרא עוד