סגור

בעקבות מינוי גנץ ובקשת היועמ"ש: הדיון בבג"ץ בוטל

שופטי העליון נעתרו לבקשתו של אביחי מנדלבליט וביטלו את הדיון שתוכנן להתקיים בנוגע לעיכוב במינוי השרים. הדיון התייתר לאחר שגנץ מונה לשר המשפטים ונתניהו הודיע כי יביא להצבעה את איוש שאר תפקידי השרים שנותרו

חדשות כיפה
טז באייר התשפא
,
28 באפריל, 2021 16:50
הנשיאה חיות

הנשיאה חיותצילום: פלאש 90

בעקבות הודעת ראש הממשלה בנימין נתניהו לפיה יפעל בימים הקרובים להעלות להצבעה מועמדים לתפקידי השרים שנותרו ללא מינוי קבע, וכן מינויו של יו"ר כחול לבן בני גנץ, לתפקיד שר המשפטים, ביקש היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט מבית המשפט העליון לבטל את הדיון שאמור לעסוק היום באי מינוי השרים, ולאפשר לו להגיש עד ליום שני הקרוב, הודעת עדכון בסוגיית מינוי השרים הנוספים.

כעת הודיע בג"ץ כי הוא נעתר לבקשתו והדיון יבוטל בגלל שתי סיבות. הראשונה: "היום אישרה הממשלה במשאל טלפוני את מינויו של ראש הממשלה החלופי ושר הביטחון, חבר הכנסת בנימין גנץ, לתפקיד שר המשפטים".

הסיבה השנייה לדחייה היא הודעתו של נתניהו לפעול לאיוש שאר משרדי הממשלה. "בהודעה המעדכנת שהוגשה מטעם ראש הממשלה, התחייב ראש הממשלה להביא 'את מינוי יתר השרים במשרדים החסרים לאישור הממשלה ביום ראשון הקרוב', ועמד על כך גם היועץ המשפטי לממשלה".

"בשל התפתחויות אלה", המשיכו השופטים, "ובלא שנעלמה מעינינו התנגדות העותרת, אנו נעתרים לבקשת המשיבים ומורים על ביטול הדיון שנקבע להיום". כמו כן, השופטים נעתרו לבקשתו של היועמ"ש והודיעו כי יקבלו הודעות על מינוי שאר השרים עד יום שני הקרוב.

 

28.04.2021

1. מכון מיותר (עידו)

עורכי הדין של קהלת הם כל כך ירודים שממש בושה לעבוד שם. ראינו אותם בתיקים שונים- פקקטה משפטנים.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

השלטים שהוצבו בהר הבית צילום: אליסף מדריך בידינו- הקרן למורשת הר הבית

בעקבות הפרסום בכיפה | המשטרה: השלטים בהר הבית - שלטי הכוונה בלבד

קרא עוד