סגור

גנץ הזהיר את סער ובנט: "כך נתניהו ינהג גם בהסכמים אחרים"

יו"ר כחול לבן תקף את התנהלות נתניהו בישיבת הממשלה שאישרה את מינוי אופיר אקוניס לשר המשפטים, ואמר שפנה לבית המשפט העליון: "להודיע על מינוי שלי לשר משפטים בכדי שממשלת ישראל תוכל לתפקד כנדרש בכל תחומי העשייה"

ישי אלמקייס, חדשות כיפה
טו באייר התשפא
,
27 באפריל, 2021 19:58
גנץ

גנץצילום: Yonatan Sindel/Flash90

בשעה זו מתנהל דיון בבית המשפט העליון, בנוגע למינוי שר המשפטים ולישיבת הממשלה שהתקיימה היום (ג') ובה פסל היועץ המשפטי לממשלה את מינויו של אופיר אקוניס על ידי הליכוד לתפקיד שר המשפטים.

לפני שעה קלה התייחס שר הביטחון ויו"ר כחול לבן בני גנץ לאירועי ישיבת הממשלה: "נפל דבר בישראל. בישיבת הממשלה שנערכה היום ניסה ראש הממשלה לדרוס באופן מתוכנן ומכוון את שלטון החוק. ניסה ונכשל. הניסיון שלו להעלות הצבעה באופן מניפולטיבי ובלתי חוקי, להשתיק את היועץ המשפטי לממשלה, ולשבור את עיקרון הפריטטיות שנקבע בחוק יסוד שהוא הצביע עליו- הוא ניסיון לרמוס את שלטון החוק ולחתור תחת יסודות הדמוקרטיה בישראל. כל זאת בחסות ניהול ישיבת הממשלה"."מיד עם סיום ישיבת הממשלה פניתי לשופטי בג"ץ", אמר גנץ, "וביקשתי מהם לעצור את הפגיעה של ראש הממשלה באזרחים ובמנהל התקין. להודיע על מינוי שלי לשר משפטים בכדי שממשלת ישראל תוכל לתפקד כנדרש בכל תחומי העשייה. את התנהלותו הכוחנית והבלתי חוקית של ראש הממשלה יש לעצור עכשיו".

"אני קורא לכל חברי הכנסת שדואגים למדינת ישראל להצטרף למאמץ להקמת ממשלת שינוי. זהו צו השעה", אמר גנץ ופנה לסער ובנט: "אני קורא גם לחברי הכנסת שמתלבטים - נתניהו מפר את ההסכם פעם אחר פעם - כך הוא ינהג גם בהסכמים אחרים. אין לו מילה והשיקול האישי גובר על כל שיקול אחר. זהו צו השעה, להתגבר על כל המחלוקות. ישראל זקוקה לממשלה ממלכתית ששומרת בראש ובראשונה על יסודות הדמוקרטיה בישראל, שנתניהו מבקש לחתור תחתיהם", סיכם יו"ר כחול לבן.

27.04.2021

1. הציונות הדתית מגבה את המאפייה!!! (א)

בנט, סער וחברי מפלגותיהם מהציונות הדתית - מקימים ממשלת שמאל לא רק עם השמאל האנטי ציוני ותומכי הטרור שהם הניגוד המוחלט של ציונות ויהדות, אלא גם עם גנץ הנחשב ל"מתון" בשמאל, הנלחם בשם השמאל כולו באש ובמים למען המאפייה ו נציגיה במערכת המשפט ושר המשפטים!! עד כדי כך, שגנץ היה מוכן בימים אלה להקריב את חייהם של אזרחי המדינה בהתנגדותו לקניית מיליוני חיסונים לעונה הבאה, כדי להביא למינוי שר משפטים מטעמה של המאפייה!! וכדי להשלים את ניסיון ההפיכה של המאפייה - ע"י הפללת נתניהו והפלת הימין, וניכוס סמכויות הממשלה והכנסת!!

דווח על תגובה לא ראויה
27.04.2021

2. גנץ הזכיר לבנט וסערמ הבוגדים ליישר קו עם המאפייה!! (א)

גנץ מרגיש כך כך בבית עם בנט וסער, שהוא "מזהיר" אותם מכל צעד של הליכוד וגוש הימין לנטרל את המאפייה, ואת שר המשפטים שהוא רוצה למנות מטעמה!.. וזאת כדי להשלים את ניסיון ההפיכה האמור להעניק למאפייה שלטון דיקטטורי מוחלט - יחד עם המשפט שהיא תפרה לנתניהו באשמת שוחד על סיקור אוהד, אשמה שמעולם לא היתה קיימת באף מדינה דמוקרטית בעולם\!! וכן ניכוס סמכויות הממשלה והכנסת, הלבנת שחיתויות שלה ושל אנשי השמאל, כולל זו של גנץ במימד החמישי!!

שיתוף הפעולה הסימביוטי בין גנץ והשמאל ובנט וסער והאג'נדה שלו - לא רק בגידה לא בימין כולו, אלא, שתמורת הכיסאות שהובטחו להם בממשלה שמאל, הם פועלים גם לחיסול הימין!!!

דווח על תגובה לא ראויה
27.04.2021

3. לא תקום עוד ממשלת ערב רב בארץ ישראל!!! (מאיר -עברי אנכי)


לא תקום עוד ממשלת ערב רב בארץ ישראל!!!

מי שתלה את יהבו בתומכי טרור גם אכל את הדגים המסריחים, גם חטף מכות, וגם גורש מן העיר.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

עמית סגל צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

עמית סגל נגד התקשורת הישראלית: "אין כאן סימטריה"

קרא עוד