סגור

פעילי ליכוד הפגינו מתחת לבית של אלקין | "חבורת מטורפים"

פעילי הליכוד ממשיכים ומנסים להפעיל לחץ על חברי הכנסת מטעם מפלגת תקווה חדשה, והערב הפגינו תחת ביתו של זאב אלקין, שאמר: "הבהילו את הילדה שלי בת ה-5, צעקו לעברה שאבא שלה שמאלן ופושע"

חדשות כיפה
ל בניסן התשפא
,
12 באפריל, 2021 21:38
אלקין

אלקיןצילום: Yonatan Sindel/Flash90

בעוד ראש הממשלה בנימין נתניהו מקיים פגישות תכופות עם יו"ר ימינה נפתלי בנט, בניסיון לשכנע אותו להצטרף אליו לממשלת "ימין על מלא", פעילי הליכוד ממשיכים בניסיונותיהם לשכנע חברי כנסת ממפלגת תקווה חדשה, שיצטרפו גם הם לממשלת נתניהו.

הערב (ב') הגיעו פעלי הליכוד להפגין תחת ביתו של השר לשעבר, זאב אלקין, שלא אהב את הדרך בה הפגינו. בחשבון הטוויטר שלו, כתב בזעם: "לידיעת חבורת המטורפים שבאו הערב להפגין ליד ביתי למען נתניהו, הבהילו את הילדה שלי בת 5, צעקו לעברה שאבא שלה שמאלן ופושע ודרשו ממנה שאשתי תצא אליהם: אדוני ראש הממשלה תודה על העידוד הנוסף לפעול למען ממשלת שינוי".

מוקדם יותר היום, בפתח ישיבת סיעת ימינה, אמר בנט כי על יו"ר הציונות הדתית בצלאל סמוטריץ' ויו"ר תקווה חדשה גדעון סער ל"רדת מהעץ". "המחנות הם לא ימין ושמאל עכשיו. הם לא כן ביבי או לא ביבי או "שינוי". המחנות עכשיו זה אנשים עם אחריות שפועלים בכל כוחם להקים ממשלה. מול מחנה ההפקרות של אנשים שבשקט, ובשם אידיאלים נשגבים כביכול מטרפדים את זה. זה הסיפור עכשיו. רדו מהעץ".


(אלקין באולפן כיפה בחודש שעבר)

 

12.04.2021

1. אל תבנו על אלקין. הוא בוגד סידרתי. (יהודה)

דווח על תגובה לא ראויה
12.04.2021

2. אלקין הדמגוג המטורף מדבר על טירוף!.. (אמ)

אלקין, שאז היום שערק לסער בשמאל הפך על נתניהו אין סופי סופרליטיבים באין סוף ראיונות עם תקשורת השמאל, רק כדי להכריז ביום שערק לשמאל ש"נתניהו הוא סכנה למדינה" - מדבר על טירוף!...

באותה רוח מטורפת, אלקין שפעל שנים עם חברי הליכוד, עליהם הגן בכל הזדמנות בכל הזדמנות תקשורתית

כנראה אלקין קיבל השראה משאשא ביטון, עוד עריקה דמגוגית, מכחישת קורונה ולוזרית מהימין שהיתה בקואליציית הליכוד ואמרה לאחר שערקה "לא מתאים לי להיות חלק מהשיח הבריוני והנמוך הזה בליכוד"!

זו אותה שאשא ביטון ששעסקה בעבודת הדוקטורט שלה ב"עוול" שישראל עושה לפלסטינים, ולדברי אמנון לורד מטרת מחקרה נועה "להלבין את שאיפות המלחמה, הנקם והשנאה של הפלשתינים" !..

באותה רוח סער גינה את חברי הליכוד כעדר הסוגד ל"פולחן האישיות"...

ואלקין עוד מדבר על "חבורת מטורפים"...

דווח על תגובה לא ראויה
13.04.2021

3. אלקין (אבא)

סכסכתי מצרים במצרים תודה

דווח על תגובה לא ראויה
13.04.2021

4. אני (מלקין)

לא יכול לראות את המאוס

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

יפו. אפלייה של העירייה? צילום:  Yossi Aloni/Flash90

חבר הכנסת מש"ס נגד עיריית תל אביב: "אפליה בוטה ופומבית"

קרא עוד