סגור

יוסי דגן: "צו השעה - ממשלת אחדות לאומית אמיתית"

ראש מועצת שומרון קרא לראשי סיעות הימין לשים בצד את המחלוקות שמונעות הקמת ממשלה ימנית ולאחד כוחות: "כולם אנשים טובים, העם אמר את דברו, אני קורא לכל מפלגות הימין לשלב ידיים וכוחות"

חדשות כיפה
יט בניסן התשפא
,
01 באפריל, 2021 17:44
קורא לממשלת אחדות. יוסי דגן

קורא לממשלת אחדות. יוסי דגןצילום: Yonatan Sindel/Flash90

עוד פחות משבוע יטיל נשיא המדינה על אחד מראשי הסיעות את הרכבת הממשלה, זאת אחרי ההתייעצויות הרבות עם חברי הכנסת שימליצו על המועמד מטעמם. כרגע לא נראה שיש פתרון פלונטר הפוליטי בו נמצאת המדינה, אך ראש מועצת שומרון יוסי דגן, קורא לנתניהו, סער בנט וסמוטריץ', לאחד כוחות: "צו השעה: ממשלת אחדות לאומית אמיתית. בואו לשומרון, שבו עוד היום ביחד והביאו לנו ממשלה שתציל את ההתיישבות"

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן קורא לראש הממשלה בנימין נתניהו, ליו"ר תקווה חדשה גדעון סער וליו"ר ימינה נפתלי בנט, להקים "ממשלת אחדות לאומית" אמיתית כדבריו, לשבת יחד ולהגיע להסכמות. "על הפרק נושאים גדולים וחשובים: המערכה על שטחי c וההתיישבות הצעירה כבישים תשתיות ובנייה, זו השעה לאחד כוחות", אומר יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון.

"אני מכיר אישית את כולכם כל כך הרבה שנים, כולכם, כל אחד בדרכו מסורים לארץ ישראל,  ולהתיישבות בה, נכון, יש הבדלים , יש וויכוחים, יש מתחים, אבל בסוף כולכם נמצאים במערכת הפוליטית כדי לקדם את ארץ ישראל, לחזק את ההתיישבות בה, לכן אני פונה אליכם, כחבר, כשותף לדרך, שהו עוד היום כולם יחד, אתם מוזמנים לבוא לשבת אצלי בבית בשבי שומרון או במשרד, בכל מקום שתבחרו, הקפה והכיבוד עלינו, חייבים למצוא פתרון למצב האבסורדי הזה אליו נקלעה מדינת ישראל. הדבר הנכון, טובת ארץ ישראל, וזו מחייבת להקים את הממשלה להציל את שטחי C, להסדיר את ההתיישבות הצעירה, להביא לתנופת בנייה, זו הדרך לאחד כוחות, כך נביא יחד למליון אזרחים ביהודה ושומרון", סיכם דגן.

זוהי מערכת הבחירות הרביעית ברציפות שבה לא מוקמת ממשלת ימין על אף שהרוב המובהק של המצביעים מצביע למפלגות הימין. כזכור בליל הבחירות האחרונות קרא ראש מועצת שומרון יוסי דגן לראשי מפלגות הימין לעבוד יחד, ואמר: "כולם אנשים טובים, העם אמר את דברו, אני קורא לכל מפלגות הימין לשלב ידיים וכוחות".

01.04.2021

1. נתניהו אנחנו אוהבים! (בני)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: צילום מסך

פצוע הלינץ' דורש מהמשטרה: עצרו את המחבלים שניסו לרצוח אותי

קרא עוד