סגור

הרב שילת קורא לשיתוף פעולה עם רע"מ

הרב יצחק שילת אמר כי בעקבות הפלונטר הפוליטי יש הזדמנות לפתוח דף חדש ביחסי ישראל והערבים. "עבאס רואה עצמו כאזרח מדינת עם ישראל"

מתן ליונס, חדשות כיפה
יח בניסן התשפא
,
31 במרץ, 2021 9:39
 הרב שילת

הרב שילתצילום: יעקב, ויקיפדיה CC BY-SA 3.0

ראש ישיבת מעלה אדומים, הרב יצחק שילת רואה את הפלונטר הפוליטי הזדמנות לשיתוף פעולה ביחסי ישראל והערבים, כך סיפר בראיון לערוץ הכנסת. הוא מציין שההתחלה לשיתוף הפעולה הוא עם האזרחים הערבים הישראלים וכי "עבאס הצהיר שהוא רואה עצמו כערבי אזרח ישראל, אומנם לא ציוני,  אך המשמעות היא אזרח מדינת עם ישראל, מביע רצון להיות שותף בהנהגה, בצרכים המיוחדים של החברה הערבית ולבסוף זהו גם אינטרס שלנו שנוכל להרגיע את הפשיעה".

הרב שילת מרגיע ומספר כי עבאס הוא מתון: "מדובר באדם מהפלג הדרומי של התנועה האיסלמית שהוא הרבה יותר מתון מהפלג הצפוני, ניתן לדבר איתו", והוסיף התסכלות רחבה יותר: "אני רואה בזה פוטנציאל הרבה יותר גדול, אנחנו בעידן שיש התרקבות בין ישראל לעולם הערבי בכלל".

 

31.03.2021

1. אשרינו (איתן)

דברים חכמים המתיישבים על הלב

דווח על תגובה לא ראויה
31.03.2021

2. לקב"ה יש את הדרכים שלו (תומר )

ברוך ה' נראה שיש כאן הזדמנות היסטורית להמשיך את הקו של נתניהו מול הערבים גם בתוך המדינה וגם מחוצה לה . גבורה שבחסד לכו על זה "לא תגורו מפני איש"

דווח על תגובה לא ראויה
31.03.2021

3. אז מה? (גלגל)

גם הנוצרים רואים את עצמם כיהודים בתאולוגיה החילוף שלהם (replacement theology)! כך הפלסטינה של אבאס תחליף את הישראל שלנו!

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הרב רפי פרץ בראיון לחדשות כיפה צילום: כיפה

הרב רפי פרץ: "בואו לריקוד דגלים בהמוניכם - כך נחזק את הריבונות"

קרא עוד