סגור

סקר מנדטים: הליכוד עולה - סער מתרסק

לאחר שבסקרים האחרונים היה במגמת ירידה, נתניהו עולה ל-30 מנדטים וגוש הימין מתחזק ומשיג 64 מנדטים | סער יורד בחדות ל-8 מנדטים, וגם לפיד יורד ל-18 | הסקר המלא

שירה שור, חדשות כיפה
ג בניסן התשפא
,
16 במרץ, 2021 18:26

צילום: Flash90

שבוע לבחירות והסקרים ממשיכים להסעיר את המערכת הפוליטית. הערב (ג') מתפרסם סקר חדש של ערוץ 20 במסגרת ועידת הבחירות המרכזית של הערוץ. הליכוד ונתניהו עולים ל-30 מנדטים, לראשונה מזה זמן, לאחר שבסקרים האחרונים הם היו במגמת ירידה.

ירידה מעטה בסקר זה נרשמת אצל היריב המרכזי של נתניהו, יאיר לפיד, שמקבל 18 מנדטים בלבד. ימינה ממשיכה להתייצב על 11 מנדטים, וכך גם המשותפת, עם 10 מנדטים. התרסקות חדה נרשמת במפלגתו של גדעון סער, "תקווה חדשה", הזוכה ל-8 מנדטים בלבד, שהם חצי מהנבואות המחמיאות שנחזו לו בתחילת מערכת הבחירות.

ליברמן מתחזק במעט ומטפס ל-8 מנדטים, בדומה לש"ס, שגם מקבלת 8. יהדות התורה ממשיכה להתייצב על 7 מנדטים. עלייה מפתיעה נרשמה במפלגת "הציונות הדתית" של סמוטריץ', שנחזים לה 6 מנדטים. העבודה יורדת ל-5 מנדטים בלבד, ומרצ וכחול לבן עוברות את אחוז החסימה על פי סקר זה, עם 4 ו-5 מנדטים בהתאמה.
 

(נתניהו בראיון לכיפה)

16.03.2021

1. הסיבה שליברמן עבר צד (יהודה)

אכן למפרע התברר שעדיף אחד שמדבר מעט ועושה הרבה. דבורים חריפים באמת לא מעוררים אמון. אכן המשחק הפוליטי גורם להבליט מה שנוח לך. זה לא צביעות כי זה שקוף. מכל מקום ליברמן עבר צד כי הבין שכל עוונותיו יסלחו אם יעבור לשמאל. זה אכן מראה את הצביעות של התקשורת. כי אמורה להיות לא מזוהה פוליטית היא מתיימרת לדבר בשם ערכים, אבל באמת הכל פוליטיקה גם אצלה. אלא שאם לא היייתה הטיה כזו אז זה היה סביר כי במשחק הפוליטי זה הגיוני שכל אחד מדגיש מה שמחזק אותו, אבל שהם יהיו בצד אחד ויתיימרו לומר כאילו שהם נייטראלים זה צביעות.

דווח על תגובה לא ראויה
16.03.2021

2. נתניהו אנחנו אוהבים! מחל! מחל! מחל! (בני)

דווח על תגובה לא ראויה
16.03.2021

3. אתם לא יודעים חשבון!! (ישראל)

הליכוד 30, ימינה 11, ש"ס 8, יהדות התורה 7, ציונות דתית 6
סה"כ 62 ולא 64.

דווח על תגובה לא ראויה
16.03.2021

4. סקר? (בנימין)

אם הסקר הזה מצביע על תוצאת אמת זו ההוכחה שהם חכם יותר מכפי שחושבים בתקשורת

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הרב שמואל אליהו צילום: Yonatan Sindel/Flash90

הרב אליהו: "למנהיגי הדת המוסלמים אתם מתגרים באלוקים והולכים נגדו"

קרא עוד