יהודה משי זהב הגיע ללהב 433 לתת את גרסתו

יו"ר זק"א הגיע מיוזמתו למשרדי להב 433 כדי למסור את גרסתו המלאה לתחקיר שהופץ כנגדו בטענה שביצע פגיעות מיניות. המשטרה סירבה לאפשר לו למסור את גרסתו בשלב זה | מרים פרץ: "כל חברי הוועדה מגנים בתוקף את הדבר הנורא הזה"

חדשות כיפה 15/03/21 13:50 ב בניסן התשפא

יהודה משי זהב הגיע ללהב 433 לתת את גרסתו
יהודה משי זהב, צילום: Miriam Alster/FLASH90

יהודה משי זהב התייצב הבוקר (ב') במשרדי להב 433 כדי למסור את גרסתו בעקבות התחקיר שפורסם כנגדו בטענה שביצע פגיעות מיניות בילדים וילדות. המשטרה בשלב זה סירבה לקבל את גרסתו, משי זהב גם ביקש להתעמת עם כל מי שטוען את הטענות כי פגע בו.

בתחקיר פורסמו שש עדויות של אנשים שלטענתם משי זהב תקף אותם מינית. "פרסום הכתבה הוא ניסיון "לחסל חשבון" עמי, ולצערי גם לחסל אותי" טוען משי זהב.

אחד מהעדויות שנחשפו גולל את סיפורה של צ', בחורה צעירה מבית חרדי עם מצוקה כלכלית. משי זהב מתגייס לסייע לה כלכלית, לאחר התכתבויות הם נפגשים ושם לטענתה הוא "הוא הפשיט את הבגדים שלי בכוח" ולאחר מכן איים "אם תדברי, ג'יפ של זק"א ידרוס אותך"

היא פנתה למשטרה לאחר שנתיים וסיפרה את גירסתה, אך התיק נסגר מחוסר ראיות והאירוע לא פורסם מעולם.

בראיון לכאן רשת ב אמרה כלת פרס ישראל, מרים פרץ שגם ישבה בוועדה שהעניקה למשי זהב את הפרס: "כשפתחנו את הוועדה אני זוכרת ששאלתי את נציגי משרד החינוך והיו"ר אם יש עבר פלילי לאחד מהאנשים שהוצגו בפנינו לפרס ישראל", הוסיפה פרץ. "התשובה הייתה חד משמעית שאין".

"כל חברי הוועדה מגנים בתוקף את הדבר הנורא הזה", קבעה פרץ. "אין לו מקום בחיים שלנו. זאת לא חברה שאני רוצה לחיות בה. לא ניתן שום מקום לתופעות כאלה. אני בטוחה שגופי האכיפה יגיעו לחקר האמת".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר