סגור

זהבה גלאון נגד רזי ברקאי: "התבלבלת"

יו"ר מרצ לשעבר תוקפת את העיתונאים שקראו למרצ לפרוש: "התפקיד של עיתונאים ופרשנים הוא לתווך לנו את המציאות, לא לנסות להכתיב אותה"

מתן ליונס, חדשות כיפה
כג באדר התשפא
,
07 במרץ, 2021 8:51
זהבה גלאון תוקפת

זהבה גלאון תוקפתצילום: פלאש 90/הדס פרטוש

בסקרים האחרונים שמתפרסמים מפלגת השמאל, מרצ לא מצליחה לעבור את אחוז החסימה. הנתון שעולה מהסקרים הוביל עיתונאים רבים להגיד בתקשורת למפלגה הותיקה לפרוש מהמירוץ בבחירות הקרובות.

הקריאה של העיתונאים גרמה פתאום ליו"ר מרצ לשעבר, זהבה גלאון לתקוף בצורה חריפה את התקשורת הישראלית: "שני סקרים מרצ לא עברה את אחוז החסימה. אז זהו? מרימים ידיים? מה התבוסתנות הזו? כי יש כמה פרשנים שקראו למרצ לפרוש? כל הסופ"ש קיבלתי הודעות משמאלנים שיצביעו מרצ ולא מעניינים אותם הסקרים ולא הפרשנים. הדרך היחידה להכניס את מרצ לכנסת היא להצביע מרצ. אם קשה לא בורחים. נשארים ונאבקים"

אחד מהעיתונאים שקראו למרצ לפרוש מהמירוץ הפוליטי הוא רזי ברקאי. גלאון לא חסכה ביקורת כלפיו: "עצוב היה לי לראות עיתונאי ותיק ורב זכויות יושב לו באולפן טלוויזיה ובדרמטיות קורא למרצ לפרוש מהמרוץ לכנסת. התבלבלת רזי. אני מזכירה לך שהתפקיד של עיתונאים ופרשנים הוא לתווך לנו את המציאות, לא לנסות להכתיב אותה."

בנוסף בראיון בגל"צ אמרה הבוקר (א'), כי היא מגבה את האמירה של ח"כ ניצן הורוביץ כי היה מקום להחלטת בית הדין בהאג: "מרצ אף פעם לא אמרה את מה שהציבור רוצה לשמוע, אלא את מה שצריך להגיד. הורוביץ קרא לדברים בשמם - הציבור היהודי מתעלם מהבנייה בהתנחלויות"

07.03.2021

1. יריות ברנו-4 של השמאל (מפוכח)

ה small הנואש אוכל את עצמו לדעת. יד איש באחיו ומהומה.

דווח על תגובה לא ראויה
07.03.2021

2. הגולם קם על יוצרו (הנכדה של קסטנר)

מרץ תישארו ותישארו לעזור ליהודים לנצח אתכם

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

לשכת הגיוס. עלייה במספר הפטורים על רקע נפשי צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

דו"ח מבקר המדינה: עלייה משמעותית בפטור משירות צבאי על רקע נפשי

קרא עוד