נתניהו ביקר במכון כושר: "לא מחכים שכולם יתחסנו"

ראש הממשלה, קנצלר אוסטריה וראש ממשלת דנמרק ביקרו במכון כושר במודיעין ועמדו מקרוב על ניהול שגרת הקורונה בישראל על פי מודל התו הירוק. "ניאלץ לעטות מסכות למשך זמן"

אלעד הומינר, חדשות כיפה 04/03/21 17:33 כ באדר התשפא

נתניהו בחדר הכושר במודיעין, צילום: עמוס בן גרשום /לע"מ
נתניהו בחדר הכושר במודיעין, צילום: עמוס בן גרשום /לע"מ

שגרת קורונה. ראש הממשלה בנימין נתניהו, קנצלר אוסטריה סבסטיאן קורץ וראש ממשלת דנמרק מדה פרדריקסן, ביקרו היום במכון כושר במודיעין ועמדו מקרוב על ניהול שגרת הקורונה בישראל על פי מודל התו הירוק

במהלך הביקור במכון הכושר, ראש הממשלה נשא דברים: "רבים מהאנשים פה כבר עשו חיסון שני. אנו מגיעים למצב בו נסיים לחסן את האוכלוסייה הבוגרת מעל גיל 50, שבה היו כמעט 100% מהחולים הקשים ומקרי המוות. ראשית כדי להוריד את העומס על בתי החולים, יש לחסן את האנשים המבוגרים יותר. בעוד כארבעה-חמישה שבועות, נסיים לחסן את כל בני ה-50 ומעלה. תוך שמונה שבועות, נסיים לחסן את כל האנשים בישראל שהם בני 16 ומעלה, פרט לאותם אנשים שלא מוכנים להתחסן בשום מחיר".

נתניהו אמר בדבריו כי לא יחכו עד שכלל האוכלוסיה תתחסן. "המסלול שאנו מובילים כעת וזה מה שאתם רואים כאן בחדר הכושר הזה, הוא הדרכון הירוק שמשמעותו היא שלא מחכים עד שכולם יתחסנו, אלא פותחים למעשה את הכלכלה והמדינה עם הדרכון הירוק ובמקביל מתקדמים עם החיסונים. זה מה שניתן לראות בישראל".

"אני חושב שניאלץ לעטות מסכות למשך זמן", אמר ראש הממשלה, והסביר: "אנו לא יודעים לגבי המוטציות, יש וריאנטים שונים. אני חושב שעלינו להמשיך, עדיף להיות זהירים. אנשים יהיו יותר נכונים לעטות מסיכות אם הם ירגישו שהם חוזרים לחיים. זה מחיר קטן לשלם".

 

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר