סגור

יאיר נתניהו מסתבך: לא הגיש כתב הגנה וישלם חצי מיליון שקל

בנו של ראש הממשלה כתב על פעילת כחול לבן שניהלה רומן עם יו"ר המפלגה בני גנץ, ונתבע. בעקבות החלטתו שלא להגיש כתב הגנה, פסק בית המשפט כי עליו לשלם את מלוא הפיצויים לתובעת

ישי אלמקייס, חדשות כיפה
יז באדר התשפא
,
01 במרץ, 2021 13:17
יאיר נתניהו

יאיר נתניהוצילום: פלאש 90

בנו של ראש הממשלה לא הגיש כתב הגנה וישלם חצי מיליון שקל לפעילת מפלגת כחול לבן דנה כשדי. יאיר נתניהו רמז לגבי כשדי כי ניהלה קשר רומנטי עם יו"ר המפלגה בני גנץ וכן פרסם את תמונתה בטוויטר שלו. 

נתניהו הבן החליט שלא להגיש כתב הגנה, ובעקבות זאת חויב לשלם את הסכום שדרשה התביעה שגם מומנה דרך גיוס המונים, ונפרסה על פני כ-120 עמודים. כשדי טוענת כי הוכפשה על ידי נתניהו הבן ולדבריה עברה: "הטרדה מינית ברשת".

בית משפט השלום בכפר סבא ציין בהחלטה נגד בנו של ראש הממשלה כי, "ניתן בזה פסק דין נגד הנתבע. בהעדר כתב הגנה, הנתבע ישלם לתובעת 500 אלף שקל בגין תביעת התובעת, בצירוף הפרשי ריבית והצמדה כחוק ממועד הגשת תביעה 25 באוגוסט 2020, ועד למועד התשלום בפועל", וכך שכר טרחה לעורכי הדין והוצאות המשפט. 

פסק הדין נגד יאיר נתניהו

פסק הדין נגד יאיר נתניהוצילום: ללא

01.03.2021

1. יל"ז הלך למועדון הפוסיטק עם בנים של טייקונים בערב שבת. אביו בגד שתים משלוש נשותיו. ממתי ערכים חשובים עבור הציבור שלנו? יש ג'ובים ותקציבים והרבה. (יאיר)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

לוסי אהריש צילום: הדס פרוש-פלאש 90

איזה לאום מופיע בתעודה הלידה של אדם אהריש הלוי? אמו לוסי חושפת

קרא עוד