סגור

ליברמן מציע לגנץ: חזור למושב שלך ותהפוך לחקלאי צנוע

יו"ר ישראל בתינו יוצא בחריפות נגד גנץ: "הניסיון לרוץ למרות הכל. אני לא מבין איך בן אדם לא מגיע לאותה מסקנה. הוא באמת מפריע." וגם תוקף את רה"מ על הטיפול באיראן: "נתניהו אשם שאנחנו הידרדרנו לנושא הזה"

חדשות כיפה
יא באדר התשפא
,
23 בפברואר, 2021 9:20
ליברמן תוקף

ליברמן תוקףצילום: מרים אלסטר, פלאש 90

יו"ר ישראל בתינו, ח"כ אביגדור ליברמן התראיין הבוקר (ג') לכאן חדשות וירה לכל הכיוונים. בתחילה תקף את נתניהו על העיסוק במשפטו: "גם נתניהו צריך להפסיק להגיד אכלו לי שתו לי. הוא ממשיך לילל. הוא מפזר בוץ לכל כיוון. כל הזמן לילל אכלו לי שתו לי פשוט לא מכובד." בנוסף התייחס לטיפול של נתניהו בסוגיית הגרעין האיראני: "נתניהו קודם כל אשם שאנחנו הידרדרנו לנושא הזה. לפי דו"ח אמ"ן האיראנים מעולם לא היו כל כך קרובים לנשק גרעיני כמו היום, זו השורה התחתונה. כל הסיפורים וההצהרות שלו זה אין שום קשר למציאות."

ליברמן בהמשך דבריו קרא ליו"ר כחול לבן, בני גנץ לפרוש מהמרוץ הפוליטי: "אני חושב שלו היה אדם אמיתי, אמיץ היה מקבל החלטה אחת נכונה חוזר למושב שלו והיה הופך לחקלאי צנוע."

ליברמן התייחס גם ליכולת של גנץ לקבל החלטות במשרד הביטחון: "אני חושב שכל הניסיון שלו לאחוז בקרנות המזבח. גם בתיק שלו במשרד הביטחון שהוא מנוטרל מקבלת כל ההחלטות וכל מרכז הכובד עבר למעוצה לביטחון לאומי וגם הניסון לרוץ למרות הכול. אני לא מבין איך בן אדם לא מגיע לאותה מסקנה. הוא באמת מפריע לאותו מהלך להביא שלטון אחר להקים קואליציה אחרת". 

בדבריו התייחס ליברמן לתפקיד שמעניין אותו לאחר החירות, שר אוצר ואמר: "אנחנו חייבים להתמקד בכלכלה. 80 אלף עסקים שפשטו רגל. גירעון. מדינה יחידה בעולם בלי תקציב 2020 ."


 

 

23.02.2021

1. נהפוכו (אד)

ליברמן תחזור להיות סבל באל על

דווח על תגובה לא ראויה
23.02.2021

2. אפשר לחשוב לרגע שאתה ליברמן יותר מוצלח? (מונה)

כל מי שישב שנים תחת ביבי ונהנה ממנעמי השלטון אשם במצב של המדינה, לא הצלחתם להגביל את הקדנציות של ר"מ, לא הצלחתם לקדם שום רפורמה בשום תחום, רק רעש וצילצולים, הגיע הזמן לעשות חשבון נפש אמיתי ולבוא עם חזון משותף לכל אזרחי המדינה, התרגלתם להכפיש ולגדף כל אחד ששונה מכם ורק כך הצלחתם לשמור על הכיסא בכנסת ובממשלה.

דווח על תגובה לא ראויה
23.02.2021

3. גנב בכיס פרקליטים (יעקב)

מאוד פופולרי בערוצי שמואל. לא שואלים על משפט קירשנבוים ולא איך יש שהיה חשוד כל כך הרבה
זמן מהגן פרקליטות

דווח על תגובה לא ראויה
23.02.2021

4. ליברמן (א)

אפס תחזור למולדביה מספיק נזק עשית

דווח על תגובה לא ראויה
23.02.2021

5. האפס (מולדבה)

תראו מי נותן עיצות המולדבי האפס

דווח על תגובה לא ראויה
23.02.2021

6. צ (יהודי)

הזוי.

דווח על תגובה לא ראויה
24.02.2021

7. הצחקתם אותי. (7-7-7.)

אביגדור מאפיונר סדרתי ליברמן הוא דמות מאותרגת כל עוד הוא רוקד בדיוק לפי צלילי החליל של החונטה המשפטית הארורה שלנו כיום כי אחרת הוא כבר מזמן היה בחקירה ובמשפט.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: צילום מסך

פצוע הלינץ' דורש מהמשטרה: עצרו את המחבלים שניסו לרצוח אותי

קרא עוד