בזכות ההקלות: ישראייר משיקה- טיסות ירוקות

בעקבות התו הירוק המאפשר טיסות ובתי מלון למחוסנים, בחברת התעופה מחדשים את מערך הטיסות לאילת. מחיר טיסה לאילת יעלה 141 שקלים, ועבור תושבי אילת 81 שקלים

חדשות כיפה 21/02/21 09:08 ט באדר התשפא

בזכות ההקלות: ישראייר משיקה- טיסות ירוקות
צילום: ישראייר

סבב שני של הקלות החל הבוקר (א') והוא כולל את התו הירוק שמאפשר למחוסנים להינות ממקומות בילוי ופנאי. חברת ישראייר מודיעה כי  תחל בפיילוט של טיסות ייעודיות לאילת עבור מתחסנים ומחלימים. כהכנה לבחינת מתווה חדש ליוצאים ונכנסים לנתב"ג ולאור פתיחת בתי המלון בעיר לפי תקן התו הירוק, הודיעה ישראייר כי תוסיף טיסות ייעודיות חדשות עבור נוסעים אשר יציגו תעודת מתחסן או מחלים. 

סבב הקלות שני: לימודים ובתי עסק נפתחים | הרשימה המלאה

בשלב הראשון תתווסף טיסה יומית החל מיום ג' הקרוב אשר תשרת את הנופשים שמגיעים לעיר הדרומית ואת תושביה. המחיר בטיסות אלו יהיה נמוך ב 18 שקלים ממחיר הטיסה הרגילה והוא יהיה 141 שקלים לתושב מרכז ו-81 שקלים לתושב אילת. על הנוסעים בטיסות אלו יהיה להצהיר במעמד ההזמנה כי ברשותם תעודת מתחסן/מחלים בתוקף ולהציגה לפני העלייה למטוס.

צוותי האוויר שיאיישו טיסות אלו יענדו מדבקות "גם אני התחסנתי". מספרי הטיסות הירוקות יהיו 315 ו-316 ( 316 = ירוק בגימטרייה). בישראייר מדגישים כי מדובר בטיסות חדשות שיתווספו על הטיסות הקיימות ושאר הטיסות יהיו פתוחות לקהל הרחב. המטוס שיבצע את הטיסה יחוטא עפ"י התקנות. הטיסות הירוקות יפתחו למכירה באתר ישראייר במהלך היום.

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר