סגור

המועצה לשלום הילד נגד משרד הבריאות: אל תתייחסו רק לשיקולי המשק

מנכ"לית המועצה לשלום הילד פנתה במכתב לראש הממשלה ולשרי הבריאות והחינוך לקראת הפגישה מכרעת בנושא מתווה מערכת החינוך, ואמרה: "לילדים והנוער שסובלים מבדידות, מחרדות או מדיכאון בתוך קוביות הזום אין זמן לחכות יותר"

ישי אלמקייס, חדשות כיפה
כה בשבט התשפא
,
07 בפברואר, 2021 16:57
שר החינוך גלנט. ייענה לבקשת המועצה לשלום הילד?

שר החינוך גלנט. ייענה לבקשת המועצה לשלום הילד?צילום: עודד קרני/לעמ

לקראת הפגישה המכריעה על מתווה מערכת החינוך, שלחה מכתב מנכ"לית המועצה לשלום הילד, עו"ד ורד וינדמן, לראש הממשלה נתניהו, שר הבריאות אדלשטיין, שר החינוך גלנט ופרויקטור הקורונה פרופ' אש, בדרישה להתחשב גם בשיקולים אחרים בקבלת ההחלטות: "הדיון בעניין פעילות מסגרות החינוך אינו יכול להתייחס רק לשיקולי בריאות הגוף ושיקולי פתיחת המשק אלא גם לצרכים הרגשיים והנפשיים של הילדים שצריכים להיות במרכזו".

"אני פונה אליכם כדי לזעוק את זעקתם של הילדים שבמידה רבה ננטשו לגורלם", אמרה המנכ"לית וינדמן, "ומפצירה בכם לגבש תכנית, שראשיתה המיידית תהיה הנחייה ברורה למפגשים חינוכיים, הפגתיים, חברתיים פרונטלים". 

וינדמן המשיכה ואמרה כי, "שוו בעיניכם את התחושה של כל אותם התלמידים שמרגישים נטושים ללא שום פיתרון או תוכנית באופק, כשהם נמצאים במצוקה ובחוסר וודאות נוראי. אני קוראת לכם להפסיק להתעלם ממצוקות הילדים והנוער, להעניק להם תקווה ולהחזיר להם את ילדותם ונעוריהם שנגזלו ואת שגרת חייהם ברמה כזו או אחרת. לילדים ונוער שסובלים מבדידות ומחרדות או מדיכאון בתוך קוביות הזום אין זמן לחכות יותר".

מכתב המועצה לשלום הילד לקראת ההכרעה על המתווה

מכתב המועצה לשלום הילד לקראת ההכרעה על המתווהצילום: המועצה לשלום הילד

מכתב המועצה לשלום הילד לקראת ההכרעה על המתווה

מכתב המועצה לשלום הילד לקראת ההכרעה על המתווהצילום: המועצה לשלום הילד

 

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הרב איתן שנרב צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

הרב איתן שנרב השיא משואה: "לכבוד החיים הנפלאים שזכינו לקבל"

קרא עוד