סגור

חגית משה: "לצערי אין לנו בשורה הערב"

יו"ר הבית היהודי הופתעה מהחתימה על ההסכם בין סמוטריץ' ובן גביר ופנתה לחברי מרכז המפלגה שיסמיכו אותה לאשר חיבורים: "חשבתי שדברים יתנהלו יותר בקלות, במציאות האמתית דברים מתנהלים אחרת"

ישי אלמקייס, חדשות כיפה
כא בשבט התשפא
,
03 בפברואר, 2021 21:11
חגית משה

חגית משהצילום: יחצ

האיחוד בין סמוטריץ' ובן גביר תפס את יו"ר הבית היהודי חגית משה כשהיא לא מוכנה, ולמעשה עמדה בפתחה של הצבעה במרכז המפלגה, כשנודע לה הדבר. משה אמרה כי "לפני שבועיים, כשנבחרתי לראשות הבית היהודי, חלמתי חלום. בחלום שלי ראיתי את הערב הזה, בו תוצג תמונת האחדות: אולם יפה עם בלונים ותפאורה מכובדת, בו יתקיים טקס החתימה של מפלגות הציונות הדתית, משם ישודר בזום אליכם. וכולם מחייכים מתחת למצלמות".

"כולנו רצינו לראות את הרגע הזה קורה כבר לפני שבועיים, חגיגי, מכובד, עם בשורת אחדות גדולה", אמרה משה, "אבל אז התעוררתי מהחלום, ובמציאות האמיתית דברים מתנהלים אחרת. גם אני חשבתי שדברים יתנהלו יותר בקלות. אבל משא ומתן מטבעו הוא סיפור מורכב ויש לנו אורך רוח. טובת הציונות הדתית ומרכזיותה של הבית היהודי כמפלגת האם של הציונות הדתית עמדה לנגד עיניי". 

"אין אחדות שהיא שלימה ולמען השלום כל אחד מוותר על המקום שלו, אבל כדי להגיע לרגע הזה נדרשת עבודה קשה ומאומצת. אך יחד עם זאת אני בטוחה שעד מחר בערב ההשקעה והעבודה הקשה של השבועיים האחרונים, עם שעות של שיחות אל תוך הלילה יצדיקו את התוצאה הסופית". 

"אני מודעת לכמות הספינים שהסתובבו בתקשורת שהרעידה לצערי לא פעם את קבוצות הוואטספ השונות ואף הזיקו למשא ומתן. אך לא תמיד מה ששומעים בחוץ תואם את המציאות. לצערי אין לנו בשורה הערב ועדיין אין לנו הסכם חתום. ולכן אני מבקשת מהחברים על פי סעיף 64 לחוקת המפלגה שתתנו לי את הסמכות כראש המפלגה להמשיך את ניהול המו"מ ולחתום הסכמים פוליטיים לריצה משותפת".

"חברים, לא רציתי להגיע לזה, אבל כנראה שאין ברירה, אני מבטיחה לכם שהצוותים ימשיכו לעבוד על זה סביב השעון על מנת להגיע לחתימה ובמידה ויהיה הסכם חתום בבוקר או בצהריים אני אשתדל להעביר את זה לחברי המרכז. אך כפי שאנחנו יודעים לצערינו זה גם יכול להגיע לרגע האחרון". 

03.02.2021

1. במידה והבית היהודי לא בפנים אצביע לליכוד (יהודה)

דווח על תגובה לא ראויה
03.02.2021

2. שהבית היהודי מבקש יותר ממה שהוא שווה (הסיבה היא)

בעברית: העיניים יותר גדולות מהבטן (במרוקאית זה נשמע יותר טוב)

דווח על תגובה לא ראויה
03.02.2021

3. סמוטריץ שיקר גם בנוגע לתואר שני שלא היה לו!!! (שרון)

אף שומר מצוות לא יצביע לשקרן.

דווח על תגובה לא ראויה
03.02.2021

4. ליו"ר לא ישר לא נצביע (ברוך)

דווח על תגובה לא ראויה
03.02.2021

5. לפנות לרב טאו שיורה לנועם לצאת מהחיבור בגלל התנהלותו של סמוטריץ (שלום)

דווח על תגובה לא ראויה
03.02.2021

6. לפנות לרב טאו שיורה לנועם לצאת מהחיבור בגלל התנהלותו של סמוטריץ (שלום)

דווח על תגובה לא ראויה
03.02.2021

7. פצלאל סמוטי נוכל (יהודה וייס)

סמוטי שקרן, עבד על הרב אלי סדן, חיכה שימינה יגישו את הרשימה ואז חיפש תרוץ לפוצץ את המו"מ, ביום הבר מצוה של הבן של סמוטי, הןא נותן לבנו שיעור בשקרים,ספינים, נוכלות, וחוסר יושרה,לסבן רבנים ואנשים ואז לתקוע סכין.

דווח על תגובה לא ראויה
03.02.2021

8. זכרתם את הבגידה נגד עוצמה במועד ג'? (מרדכי)

מה לעשות? בסופו של יום הכל חוזר.

דווח על תגובה לא ראויה
04.02.2021

9. חיים בסרט (באר שבע)

הבית היהודי כנראה עדיין לא הבין שמעמדו וערכו מחייבים חשיבה מציאותית ולא מדומה. להכנס לאיחוד המפלגות ללא הפרזה בבקשות ובתנאים המוקדמים. אתם מכירים לעצמכם ולכל המחנה. ו

דווח על תגובה לא ראויה
04.02.2021

10. כל הכבוד לתגובה המאופקת. בית יהודי. להצטרף למרות מה שקרה. הזדמנות להתחדשות התנועה הדתית-לאומית. (מד)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

בנט ולפיד  צילום: Gershon Elinson/Flash90

יו"ר יש עתיד יאיר לפיד: ממשיכים להקים ממשלה

קרא עוד