סגור

הרב רפי פרץ על הבחירות ליו"ר הבית היהודי: "כולנו נעמוד מאחורי מי שייבחר או תיבחר"

יו"ר המפלגה היוצא והשר לענייני ירושלים ומורשת, קרא למצביעים לצאת להצביע: "בכל מקום רואים את השמחה והחדווה, אנו המפלגה היחידה שפועלת בצורה כל כך דמוקרטית ומכובדת"

שירה שור, חדשות כיפה
ו בשבט התשפא
,
19 בינואר, 2021 19:41
השר רפי פרץ

השר רפי פרץצילום: נעם רבקין פנטון, פלאש 90

הבחירות לראשות הבית היהודי נמשכות כסדרן. הקלפיות צפויות להיסגר בשעה 20:00, ולקראת חצות צפויה הכרזה על המנצח או המנצחת. הרב רפי פרץ, שר ירושלים ומורשת ויו''ר הבית היהודי היוצא, קורא למצביעי הבית היהודי לצאת ולהצביע בבחירות ליו"ר המפלגה:

אחיי ורעי, חברי וחברות הבית היהודי, זהו יום מיוחד למפלגה היקרה שלנו. חגיגה של דמוקרטיה, חגיגה של אחווה ורעות. למעלה מחמישים וחמישה אחוז כבר הצביעו והשעה שש וחצי בערב. אני כאן בקלפי בירושלים שמנוהלת למופת, בצורה מקצועית ואני רוצה להודות לוועדת הבחירות ולעורך הדין יעל דולב בראשה, על העבודה הנפלאה. בכל מקום רואים את השמחה והחדווה, אנו המפלגה היחידה שפועלת בצורה כל כך דמוקרטית ומכובדת. מי שייבחר או תיבחר, כולנו נעמוד מאחוריו ונצעד בדרך חדשה, בדרך של הבית היהודי. דרך שאוהדת את עם ישראל, תורתו ואמונתו. שתהיה לכולנו ברכה רבה, בואו להצביע.

מוקדם יותר היום, מנכ"ל המפלגה, ניר אורבך, המתמודד על ראשות המפלגה מול חגית משה, הגיע להצביע בקלפי בפתח תקווה. חגית משה, סגנית ראש העיר ירושלים, והמועמדת גם היא לראשות המפלגה, הצביעה בקלפי בשכונת רמות בירושלים בשעות הבוקר.

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
העברת
מתנות
לאביונים
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ישראל ליבמן, מנכ"ל ומייסד 'מקימי' בראיון לחדשות כיפה צילום: חדשות כיפה

מנכ"ל ומייסד עמותת 'מקימי': "הצלחה שלנו זאת הצלחה של המשפחה"

קרא עוד