סגור

בחירות בבית היהודי: רשימת הקלפיות ואפשרות הצבעה אלקטרונית

ועדת הבחירות של המפלגה מפרסמת את רשימת הקלפיות. בעקבות משבר הקורונה, במקרים חריגים ניתן להצביע מרחוק באמצעים אלקטרוניים. "הוועדה קוראת לכל המעורבים לשמור על טוהר הבחירות, ולשמור על האווירה בהתאם לרוח המפלגה, תוך כיבוד הדדי"

אלעד הומינר, חדשות כיפה
ה בשבט התשפא
,
18 בינואר, 2021 9:49
מרכז הבית היהודי. ארכיון

מרכז הבית היהודי. ארכיוןצילום: כיפה

מחר, יום שלישי, ו' בשבט התשפ"א, 2021.1.19 ,יתקיימו בעזרת ה' הבחירות המקדימות לראשות מפלגת הבית היהודי. בחירות דמוקרטיות מחייבות מתן אפשרות לכלל בעלי זכות הבחירה להצביע.  וועדת הבחירות של המפלגה עשתה מאמץ לפרוש את הקלפיות בכל רחבי הארץ, ככל שניתן. כל בוחר רשאי לבחור את הקלפי הנוחה לו ביותר כדי לממש את זכות ההצבעה.

אלו המתמודדים לרשימת הבית היהודי לכנסת

ההצבעה בבחירות תתאפשר בהצגת תעודת מזהה בתוקף עם תמונה מוטבעת. משבר הקורונה והסגר הכללי מחייב עמידה בכללי התו הסגול, ובתקנות הקורונה. בוועדה מבקשים מכלל הבוחרים להקפיד על תנאי התו הסגול: איסור התקהלות, מסכה, חום, העדר תסמינים.

בהודעת הוועדה נכתב, כי בשל הקורונה, תתאפשר הצבעה מרחוק באמצעים אלקטרוניים במקרים חריגים כפי שמפורט בנוהל ההצבעה המופיע באתר המפלגה, ובאישור פרטני ומראש של וועדת הבחירות. "בקשות לאישור הצבעה באמצעים אלקטרוניים העומדות בקריטריונים של מקרה חריג, יש להגיש, תוך ציון שם מלא ות.ז באמצעות המייל com.gmail@vaadatbchirotby עד ליום ה' בשבט ה'תשפ"א, 18.1.2021, בשעה 17:00. הזכאים להצביע באופן אלקטרוני יקבלו במייל חוזר אישור הצבעה אלקטרונית".

לסיום נכתב: "הוועדה קוראת לכל המעורבים לשמור על טוהר הבחירות, ולשמור על האווירה בהתאם לרוח המפלגה, תוך כיבוד הדדי".

מיקומי הקלפיות

מיקומי הקלפיותצילום: הבית היהודי


 

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
העברת
מתנות
לאביונים
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הרב יהודה מרמורשטיין בראיון מיוחד לחדשות כיפה צילום: חדשות כיפה

מרגש: הסיפור מאחורי עמותת 'עלה'

קרא עוד