סגור

נתניהו נפגש עם ראשי רשויות ערבים: "המלחמה בפשיעה - צורך לאומי"

ראש הממשלה ממשיך לחזר אחר קולות המגזר הערבי, וניפגש היום עם יותר מ-20 ראשי רשויות ערבים, התייחס לתכנית למיגור האלימות בחברה הערבית ואמר: "ארגוני הפשע והפושעים - ראו הוזהרתם"

ישי אלמקייס, חדשות כיפה
ד בשבט התשפא
,
17 בינואר, 2021 20:52
נתניהו

נתניהוצילום: Miriam Alster/FLASH90

מאמציו של ראש הממשלה בנימין נתניהו לגיוס הציבור הערבי לבחירה בליכוד בבחירות הקרובות ממשיכים, כאשר היום (א') נפגש נתניהו עם למעלה מ-20 ראשי רשויות ערביות. הפגישה עסקה בתכנית למיגור הפשיעה והאלימות בחברה הערבית לצד סיוע כלכלי. בפגישה נכח גם יו"ר מרכז השלטון המקומי, חיים ביבס.

ראש הממשלה אמר כי "המשימה שלנו היא למגר את הפשיעה והאלימות בחברה הערבית. זה חלק מהביטחון הלאומי שלנו ואני מתייחס לנושא הזה כצורך לאומי. אנחנו בימים הקרובים נציג תכנית ענק למלחמה בפשיעה ובאלימות במגזר הערבי, עם הרבה מאוד משאבים. אנחנו מבינים שזהו צורך לאומי. אני מחוייב לזה, ואתם שותפים איתי וכל שרי הממשלה. כל הציבור בישראל תומך בזה. אני נחוש להשיג את המטרה יחד איתכם, הרבה יותר מהר ממה שאתה חושבים. ארגוני הפשע והפושעים - ראו הוזהרתם". 

"החיסונים שהבאתי והבאנו הם לכל אזרחי ישראל - ליהודים וערבים, לכולם" ,אמר נתניהו והוסיף כי "יש פיגור בחיסון בחברה הערבית. אני יודע שיש דעות קדומות ואנו מפזרים אותן יחד איתכם. אני מבקש מכם לפנות לתושבים שלכם ולקרוא להם ללכת ולהתחסן. זה להציל חיים. קראו לתושבים שלכם לבוא ולהתחסן, זה החוסן הלאומי של כולנו".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר