סגור

גדעון סער: "מי שכשל – לא יוכל לתקן"

יו"ר "תקווה חדשה" תקף את התנהלות הממשלה ואת העומד בראשה, ערב הכניסה לסגר כללי, שלישי במספר: "יכלו למנוע את הסגר הזה - אבל ממשלת ישראל אכזבה. נתניהו נכשל כישלון מנהיגותי וניהולי מוחלט"

ישי אלמקייס, חדשות כיפה
כב בטבת התשפא
,
06 בינואר, 2021 20:44
גדעון סער

גדעון סערצילום: עודד קרני

76 ימים לפני הבחירות, מסר הערב (ד') יו"ר מפלגת "תקווה חדשה" גדעון סער הצהרה, ערב הכניסה לסגר: "לא היינו אמורים להגיע לזה", אמר סער ותקף את הממשלה: "אין דוגמא אישית. אין ניהול. אין תכנית. אין סדר. ואין לקיחת אחריות". 

"ערב הכניסה לסגר נוסף חייבים לומר את האמת" לא היינו אמורים להגיע לסגר הזה", אמר יו"ר מפלגת "תקווה חדשה", "אזרחי ישראל וכלכלת ישראל שילמו מחירים כבדים כדי שלא נגיע לסגר הזה. יש ענפים שלמים שעוד לא נפתחו מהסגר השני, ומאות אלפי אזרחים שעוד לא חזרו לעבודתם. בידי מדינת ישראל יש כלים שיכלו למנוע את הסגר הזה. אבל ממשלת ישראל איכזבה. נתניהו נכשל כישלון מנהיגותי וניהולי מוחלט. הכלכלה קרסה. שנת הלימודים נהרסה. עשרות אלפי עסקים התרסקו. אמון הציבור אבד. והיום - שוב עומדים אזרחי ישראל לשלם מחיר כבד על כישלונות ממשלתם".

"אין דוגמא אישית", תקף סער, "אין ניהול. אין תוכנית. אין סדר. ואין לקיחת אחריות. זה יכול היה להמנע. אפשר היה לפעול אחרת. הממשלה סרבה לבצע בדיקות כלל ארציות, כפי שהצעתי, ולהוריד את התחלואה באמצעים הרבה פחות קטלניים לכלכלה ולחברה מסגר. 

יו"ר תקווה חדשה טען כי "לא התקיימה אכיפה אפקטיבית במוקדי התקהלות. לא הועברו סמכויות לרשויות המקומיות. לא בלמו את יבוא הנגיף מחו"ל באמצעות בדיקות לשבים בנתב"ג. נתניהו נוהג לטפוח לעצמו על השכם על הבאת החיסונים, אך החיסונים אותם מממנים אזרחי ישראל, מחולקים בברדק ובקומבינות ולא לפי אמות המידה שנקבעו. ההימנעות מחיסון עובדי ההוראה עד כה מקוממת, ויש לבצעה מיד – כדי לאפשר חזרה בטוחה ללימודים בהקדם.

"הסגר הוא עובדה. ואני קורא לאזרחי ישראל, לפעול על פי ההנחיות המחייבות. על ממשלת ישראל לאכוף באופן שוויוני את הסגר בכלל האוכלוסייה ובכל חלקי הארץ. נתניהו מנסה לצייר תמונה ורודה, אך האמת היא שישראל נכנסת לתקופה קשה. 

"התחלואה תהיה גבוהה עוד יותר לפני שהמצב ישתפר. לצערי, נדע עוד הרבה קורבנות בנפש. כל אחת ואחד מהם – עולם ומלואו. המצב הכלכלי קשה ועוד יהיה קשה הרבה יותר. את הנזקים שנגרמו בשנת הלימודים הזאת ואת הפערים שנוצרו – יהיה צריך לעבוד קשה כדי לתקן. דבר אחד ברור: מי שכשל – לא יוכל לתקן, אמר סער. 

06.01.2021

1. סער-ה"מומחה" למנהיגות ולמחלות זיהומיות... (אמ)

סער הדמגוג והלוזר, ששיא הקריירה הפוליטית שלו רבת השנים היה היותו שר החינוך, וגם בתפקיד זה בשום הישג שמישהו זוכר...הוא הלוזר שנכשל לחלוטין במערכת הדמוקרטית של הליכוד, והקים לעצמו מפלגה שהוא הדיקטטור שלה, שלוזרים אחרים שלא הצליחו בליכוד רצים אליו ולשיריונים הדיקטטוריים שלו... הוא מציג עצמו כמודל של מנהיגות, לא פחות...ולא רק זאת, אלא שהוא מכריז על כישלון ה"מנהיגות" של נתניהו, שהינו בית ספר למנהיגות המייצרת הישגים חסרי תקדים לכל פוליטיקאי במדינה ובעולם כלו, כאלה שסער העסקן הפוליטי הדמגוג, ובנט, שלא לדבר על השמאל המתאפסים לידו של נתניהו - אינם יכולים להכיל!..


וזאת בהמשך להכרזתו של אלקין, שחשף את פרצופו המושחת, הדמגוגי והאופורטוניסטי, שאמר שנתניהו הוא לא פחות מ"סכנה" למדינה (כשבשבועות שלפני עריקתו שפך על נתניהו אין ספור סופרלטיבים בתקשורת... !והכרזות דומות של בנט., עוד לוזר שלא עבר את אחוז החסימה שוב ושוב וערק לשמאל.. הכרזות שכמותן מוכרזות במדינות עולם שלישי לציבור... שהדבר היחידה שנשאר להם לעשות ולומר כדי להישרד הוא "רק לא ביבי"!.. אלא שסער לא תופס, שהציבור במדינה אינו ציבור עולם שלישי, אלא זה שבוחר שוב ושוב בנתניהו כי הוא רואה את מלוא גדולתו, יכולותיו ומקוריותו הייחודיים!...

דווח על תגובה לא ראויה
06.01.2021

2. סער מאכזב מאוד (רן, עמק יזרעאל)

מדבר רק על ביבי. זה פשוט מגוחך. פוליטיקה הכי נמוכה שיש. לא רואה אנשי ימין אמיתיים שהולכים להצביע לו.
יגמור כמו כחלון עם 10 מנדטים גג

דווח על תגובה לא ראויה
06.01.2021

3. נתניהו אנחנו אוהבים! מחל! מחל!מחל! (בני)

מחל!

דווח על תגובה לא ראויה
07.01.2021

4. סער הוא לא מנהיג וגם לא פקיד הדבר היחיד שמעניין אותו זה הכסא והמשכורת הבטוחה (...)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

נפתלי בנט צילום: Oren Ben Hakoon/POOL

בנט נפגש עם חולה קורונה - ונכנס לבידוד רק אחרי יומיים

קרא עוד