סגור

ההתפוררות נמשכת: השרה מירב כהן עברה ליש עתיד

השרה לשיוויון חברתי עוברת למפלגתו של יאיר לפיד, ומשאירה את כחול לבן עם עשרה חברי כנסת בלבד. כהן שצפויה להתפטר מהממשלה והכנסת בימים הקרובים, תמסור הערב הצהרה יחד עם לפיד

חדשות כיפה
כא בטבת התשפא
,
05 בינואר, 2021 11:44
עוברת ליש עתיד. מירב כהן

עוברת ליש עתיד. מירב כהןצילום: Noam Revkin Fenton/Flash90

עוד פורשת מכחול לבן: מפלגת יש עתיד הודיעה הבוקר (ג') על הצטרפותה של השרה לשיוויון חברתי, מירב כהן, כאשר הערב בשעה 20:00, יו"ר המפלגה, יאיר לפיד והשרה מירב כהן יתנו הצהרה משותפת לתקשורת.

כהן כתבה בהודעה לחברי המפלגה כי "החלטתי לעזוב את כחול לבן ולהתמודד מטעם מפלגת יש עתיד. חשוב לי מאוד להביע את הערכתי ואת אהבתי הגדולה לבני. הגענו לנקודה בה דעותינו חלוקות אבל זה לא גורע דבר מהערכה שלי כלפיו. אני אגיש את התפטרותי הן מהממשלה והן מהכנסת".

בעזיבתה, הותירה כהן את מפלגת כחול לבן עם עשרה חברי כנסת בלבד, לאחר שגם שר החוץ גבי אשכנזי, שר המשפטים אבי ניסנקורן, שר המדע יזהר שי, וחברי הכנסת מיקי חיימוביץ, אסף זמיר ורם שפע עזבו את המפלגה. כהן צפויה למסור את התפטרותה מהממשלה והכנסת בימים הקרובים. 


(עזיבתו של אבי נינסקורן, חבר כחול לבן לשעבר)

05.01.2021

1. כולם שם בוגדים מזוהמים. גנץ טובע ואז פתאום דעותיהם חלוקות. שמאל מכוער. (אוריאל לוי)

"דעותנו חלוקות". איזה זוהמה פוליטית... פתאום כשהיא מבינה שגנץ טובע אז נהיו דעותיהם חלוקות. כולם שם בוגדים מזוהמים, ומנהיג הבוגדיםפ שם הוא ניסנקורן. גנץ כנראה תמים מידי.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר