סגור

עופר חדד ריגש: "דוד שלי נפטר מקורונה, בבקשה תיזהרו"

מגיש חדשות 12 שיתף בסיפור המשפחתי הטראגי של דודו, שנפטר מקורונה לאחר ששכב חודש בטיפול נמרץ, והותיר ארבעה ילדים: "בפעם הבאה שאין לכם כוח למסכה - תחשבו עליהם ולא על עצמכם" |צפו

חדשות כיפה
כא בחשון התשפא
,
08 בנובמבר, 2020 16:36

צילום: יונתן סינדל/פלאש 90

"לפני שבוע נפטר בבית החולים איכילוב גבר בן 58 עם מחלות רקע אחרי שחלה בקורונה - זה היה דוד שלי". כך פתח מגיש חדשות 12, עופר חדד, את תכניתו היום (א'), בסיפורו הטראגי של דודו, מצליח, שנפטר מקורונה.

ברקע העלייה בתחלואה: נשקלת האפשרות להטלת עוצר לילי

חדד סיפר כי "אנחנו לא יודעים מי הדביק אותו אבל סביר להניח שמדובר באדם צעיר ובריא שכלל לא ידע שחלה, זה יכול להיות כל אחד מאיתנו". הוא סיפר כי דודו ניצל ממטען בלבנון וממחלה קשה, אך הקורונה הכריעה אותו לבסוף, אחרי ששכב חודש בטיפול נמרץ.

"אנחנו לא יודעים מי הדביק אותו, אבל מאוד יכול להיות שזה היה אדם צעיר ובריא שספק אם כלל ידע שחלה, זה יכול להיות כל אחד מאיתנו". והוסיף בקשה אישית: "אל תחשבו על עצמכם".

09.11.2020

1. מחלקות הקורונה הן מכלאות (אם בישראל)

יואיל נא עופר חדד, שאני משתתפת בצערו וכאבו, להביא לכאן סיפורים רבים ועדויות של קרובי משפחה, על עשרות אם לא יותר, שאושפזו שלא לצורך!! במחלקות הקורונה המבודדות, ושרצחו אותם בבית החולים בדרכים שונות ומשונות. מחלקות הקורונה הן מכלאות. הן אינן מקום לריפוי חולים!! אלא מקום לסיום החיים. סביר וייתכן מאוד שהיה אפשר לרפא גם את הדוד שלו - אילו לא היה מתאשפז, אילו היה מקבל חמצן בביתו, אילו לא ניתקו אותו ממשפחתו. מחריד!! הנתעורר????

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
העברת
מתנות
לאביונים
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ישראל ליבמן, מנכ"ל ומייסד 'מקימי' בראיון לחדשות כיפה צילום: חדשות כיפה

מנכ"ל ומייסד עמותת 'מקימי': "הצלחה שלנו זאת הצלחה של המשפחה"

קרא עוד