סגור

Brilife: החיסון הישראלי נגד נגיף קורונה

שר הביטחון הגיע לסיור במכון הביולוגי לקראת תחילת הניסויים בבני אדם הצפויים בסוף אוקטובר. במהלך הסיור שיבח השר את פעילות צוות המחקר: "מקור לגאווה לאומית"

חדשות כיפה
א בחשון התשפא
,
19 באוקטובר, 2020 20:55
שר הביטחון בני גנץ במכון הביולוגי

שר הביטחון בני גנץ במכון הביולוגיצילום: יוסי לנגטל

שר הביטחון בני גנץ, הגיע לפגישת סטטוס ולסיור במכון הביולוגי שהוא יחידת סמך של משרד הביטחון, לקראת תחילת הניסוי הצפוי בבני אדם בסוף חודש אוקטובר. גנץ קיבל סקירה על ההשלמות הנדרשות לתחילת הניסויים, לוחות הזמנים וכן על עבודת הייצור של החיסון. שר הביטחון נפגש עם ראשי צוות המחקר ובירך אותם על פריצת הדרך ועל עבודתם המסורה.

בסיום הביקור אמר גנץ: "אנחנו נמצאים ברגע משמעותי מאוד. פרופ' שפירא וכל הצוות עשו עבודה פנטסטית, הם החוד המדעי של מדינת ישראל והם הביאו את החיסון לשלב שבו נוכל להתחיל בקרוב את הניסוי בבני אדם". עוד ציין גנץ כי "אם התהליך יצלח, זו תהיה בשורה גדולה למדינת ישראל ואולי לכל עמי העולם. אני מבקש להודות לכל אנשי המכון וצוות החוקרים, אתם מקור לגאווה לאומית".

פרופ' שמואל שפירא, מנהל המכון הביולוגי אמר: "יצאנו לדרך לפני 9 חודשים ב-2. לפברואר ואנחנו נכנסים להקפה האחרונה בסוף אוקטובר". לבסוף הציג פרופ' שפירא את שם החיסון הישראלי: "יש לחיסון שם מסחרי- "'Brilife'", בריאות, il  עבור מדינת ישראל, וחיים. אננו מודים לשר הביטחון על הרוח הגבית, ואנחנו נמשיך לפעול למען בריאותם של אזרחי ישראל, וגם למען הכלכלה והחברה הישראלית.

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

שוב בחירות? צילום: נעם רבקין פנטון, פלאש 90

סקר מנדטים: ימינה יציבה, יש עתיד נחלשת

קרא עוד