סגור

ישיבות בני עקיבא: לא נחזור ללימודים בשבוע הבא

רשת מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא הודיעה כי משהה את פתיחת המוסדות מחדש, ותבחן את כל ההשלכות של חזרת התלמידים מבחינה חינוכית ובריאותית. רשת החינוך נעם-צביה מסרה גם היא כי מוסדותיה לא יפתחו את שעריהם בראשון הקרוב

יהונתן קליין, חדשות כיפה
כז בתשרי התשפא
,
15 באוקטובר, 2020 19:34
אולפנה. למצולמות אין קשר לכתבה

אולפנה. למצולמות אין קשר לכתבהצילום: פלאש 90

רשת ישיבות ואולפנות בני עקיבא הודיעה הערב (ה'), על רקע הדיווחים על החזרת הישיבות התיכוניות והאולפנות כבר בשבוע הבא, כי למרות שחלק ממוסדותיה רשאים לחזור ללמוד ביום ראשון על פי המתווה שהוכן על ידי המנהל לחינוך התיישבותי, שאושר על ידי משרד הבריאות למוסדות שיש להם פנימיה והתלמידים לא חוזרים לבתיהם מדי יום, היא הודיעה כי בשלב זה היא משהה את פתיחת המוסדות מחדש ותבחן את כל ההשלכות של חזרת התלמידים מבחינה חינוכית ובריאותית.

הנהלת הרשת מציינת כי המתווה שהוכן על ידי משרד החינוך, הושג לאחר עבודה מאומצת ואחראית של ראשי המנהל לחינוך התיישבותי , אנשי חינוך ואנשי רפואה  שדאגו לבריאות התלמידים גם ברמה הפיזית ולא פחות,  ברמה הנפשית .

רשת החינוך "נעם-צביה" מסרה גם היא לכלל ההורים ברשת, כי הישיבות התיכוניות והאולפנות לא יפתחו את שעריהן ביום ראשון הקרוב.  בהודעה להורים נאמר כי ברשת החינוך נעם-צביה שומרים על הבריאות ולא לוקחים סיכונים, גם לא בספק ספיקא של פיקוח נפש. "בריאותם ושלומם הפיזי של התלמידים הינה במעלה ראשונה ואנו לא נעגל פינות בכל הקשור לכך. ראשי הרשת וראשי המוסדות יושבים, חושבים, בוחנים את כל הצדדים החינוכיים מתוך רצון עז של תלמידינו ללמוד ומורינו ללמד קודם כל תורה, כמובן, מול כל הקשיים. הלימודים ימשכו כסדרם באמצעי ההוראה הדיגיטליים".

16.10.2020

1. כדאי לחכות עד לאחר חנוכה (חיה)

דווח על תגובה לא ראויה
16.10.2020

2. כל הכבוד לכם (מטילדה ורון)

על גילויי זהירות ואחריות לתלמידים ולציבור. ירבו כמותכם.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

מחלקת קורונה צילום: יוסי זליגר, פלאש 90

משרד הבריאות: לקלוט פראמדיקים לבתי החולים באופן מיידי

קרא עוד