סגור

נשיא המדינה אצל הרב שלום כהן: "חלילה שבגלל המגפה תתפתח שנאת חינם"

ראובן ריבלין הגיע לביקור חירום בביתו של הרב שלום כהן, במסגרתו יצאו השניים בקריאה ציבורית למאבק משותף בקורונה. "אנחנו מתפללים שהקדוש ברוך הוא יסיר מעלינו מגפה ושנאת חינם"

חדשות כיפה
יג בתשרי התשפא
,
01 באוקטובר, 2020 20:48
הנשיא ריבלין

הנשיא ריבליןצילום: עמוס בן גרשום / לע"מ

נשיא המדינה ראובן ריבלין הגיע הערב (ה'), לביקור חירום בביתו של נשיא מועצת חכמי התורה של מפלגת ש"ס, הרב שלום כהן. הנשיא והרב יצאו בקריאה ציבורית למאבק משותף בקורונה מתוך ערבות הדדית והימנעות מוחלטת מהסתה. הנשיא הודה לרב על פועלו למען שמירת בריאות הציבור והציות להנחיות בקרב המגזר החרדי והדגיש כי בפועלו זה מציל הרב נפשות ממש. 

"במדינה יהודית ודמוקרטית, קיום היהדות הוא עבורנו צו חיים. ההוראות הן פיקוח נפש ולא חס וחלילה ניסיון לכפות אדם נגד אמונתו. חלילה וחס שבגלל המגפה הנוראה תתפתח כאן שנאת חינם, אנחנו מתפללים שהקדוש ברוך הוא יסיר מעלינו מגפה ושנאת חינם", אמר הנשיא לרב, וביקש כי יתפלל על עם ישראל בשעה קשה זו וימשיך לעודד את תלמידיו ואת כל הבאים בקהלו להקפדה על ההנחיות מתוך אחריות וערבות הדדית.

הרב אמר לנשיא כי הוא חש אחריות ואהבה לכל עם ישראל, בני כל העדות, סיפר כי בכל רגע ורגע הוא מברך באהבה את כל עם ישראל, איחל לנשיא ודרכו לכלל עם ישראל חג שמח וייחל כי יקוים בנו מקרא שכתוב: "ושמחת בחגך והיית אך שמח!".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

מערת המכפלה נפתחת צילום: פלאש 90. גרשון אלינסטון

גנץ מבהיר: "המנהל האזרחי לא מעכב את הנגשת מערת המכפלה"

קרא עוד