סגור

עם צאת יום הכיפורים: הפגנות יתקיימו מחוץ לבתי השרים מכחול לבן

על אף ההגבלות, ההפגנות ימשיכו להתקיים אלא שעיקר ההפגנות יהיו הפעם מחוץ לבתיהם של השרים גנץ, אשכנזי וניסנקורן. הפגנה תתקיים גם מחוץ לביתו של שר הבריאות אדלשטיין

חדשות כיפה
י בתשרי התשפא
,
28 בספטמבר, 2020 20:46
הפגנות מחוץ לביתו של בני גנץ

הפגנות מחוץ לביתו של בני גנץצילום: ללא

לאחר גמר צום יום הכיפורים, ארגון ‏׳הדגלים השחורים׳ מקיימים הערב החל מהשעה 20:30 הפגנות מול בתי השרים מכחול לבן. בשל ההנחיה לצמצום ההפגנות, בארגון הודיעו כי ההפגנות יהיו במשמרות מחאה, אך ההפגנה הפעם מופנת בעיקר כלפי כחול לבן, שלא מנעו את צמצום ההפגנות.

ההפגנות כאמור יהיו מול בתיהם של בכירי כחול לבן בהם: הפגנה בראש העין מול ביתו של שר הביטחון, בני גנץ, הפגנה בכפר סבא מול ביתו של שר החוץ, גבי אשכנזי, והפגנה בהוד השרון מול ביתו של שר המשפטים, אב ניסנקורן. הפגנות נוספות יתקיימו מול ביתו של חבר הכנסת איתן גינזבורג, גם הוא מכחול לבן, ומול ביתו של שר הבריאות יולי אדלשטיין בהרצליה. 

ממארגני המחאות נמסר: ""זה דבר שלא נשמע כמותו בדמוקטריה - אומרים שזה בגלל הקורונה, אבל כולנו יודעים שזה נעשה בניגוד להמלצת אנשי המקצוע. שמענו את גמזו אומר שההחלטה הזו עשתה לו בחילה. האמת היא שזה ניסיון של נתנהו להשתיק את המחאה".

28.09.2020

1. המשך ההפגנות (משה)

גם עתה, טרם ברור על מה ההפגנות, כי מגוון הנושאים המופרכים, עצום ומחליא..מה שברור: מדובר על מתוסכלים (כמה, עם עבר בטחוני, שאינו קשור להפגנות, והם גם המיעוט שבמיעוט, ואין להתפאר בהם), שלא הצליחו חהתברג בשום מקום, ומסתבר עתה, שלא בכדי.... חבל שלא נתנו להם סושי לשבירת הצום (לפי התנהגותם האנטי לאומית בעליל, מותר להניח שלא צמו...). אילו השביעו אותם בסושי, ובנאום של ח"כ תומך (כמו כל שונאי ישראל), היו באים על סיפוקם,

דווח על תגובה לא ראויה
29.09.2020

2. דיוק: לא שמענו את גמזו אומר את זה, הציטוט בשמו זה על הסגר, לא על ההפגנות. מה שכן שמענו בקולם, זה גורמי משרד הבריאות בעד צימצום ההפגנות בגלל הקורונה (מנכ"ל משרד הבריאות ומ"מ ראש בריאות הציבור)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

מנהלי בתי החולים בהפגנה מול משרד האוצר צילום: שערי צדק

האוצר הודיע על סיכום עם בתי החולים, מנהלי בתי החולים מכחישים

קרא עוד