סגור

תפרו את הסגר? אלו הקנסות שתשלמו

המשטרה תאכוף את הסגר בעזרת קנסות לאזרחים שיפרו את ההנחיות, כך שאדם שיפר את מגבלת ה-500 מטרים ייקנס ב-500 שקלים ומי שיפעילו עסק בניגוד לתקנות יקנסו ב-5000 שקלים

חדשות כיפה
כח באלול התשפ
,
17 בספטמבר, 2020 10:01
קנס על הפרת הנחיות. אילוסטרציה

קנס על הפרת הנחיות. אילוסטרציהצילום: יונתן סינדל/ פלאש 90

 

על פי החלטת הממשלה ממחר (ו') בשעה 14:00 הסגר ייכנס לתוקפו למשך שלושה שבועות. במהלך התקופה המשטרה תאכוף את ההחמרות החדשות בעזרת קנסות כבדים לאזרחים שיפרו את ההנחיות. גובה הקנסות מ-500-5000 ש"ח. 

מקומות הבילוי יסגרו ותותר התכנסות של עד 10 אנשים: אלו ההגבלות לחגים

אלו הקנסות שנקבעו:

  • 500 שקלים - למי שיוצא ממקום מגוריו לפעילות שאינה מותרת בתקנות, למי ששוהה במקום ציבורי שלא לפי התקנות או בעסק שפתיחתו נאסרה או בחוף הים שלא בהתאם לתקנות (שהייה רק למטרות ספורט).

  • 1,000 שקלים - למי שמפעיל מקום ציבורי או עסק והכניס אדם שאינו עוטה מסכה. מפעיל מקום ציבורי או עסק שלא תלה שלט שמחייב עטיית מסכה או שלט שמירת מרחק, וכן מי שלא תלה שלט בכניסה למעלית עם מספר האנשים המותר.

  • 2,000 שקלים - מפעילי מקום ציבורי או עסק שלא הגישו לרשות המקומית הצהרה שלפיה הוא עומד בתקנות (התו הסגול), מי שלא הציב מחיצה בדלפק התשלום ושלא סימן מקום על הרצפה לשמירת מרחק בתור.

  • 2,500 שקלים - מי שלא יצרו מנגנון לוויסות כניסת קהל, למעט עובדי המקום ומי שלא הציב שילוט על מספר השוהים המותר במקום לפי התקנות.

  • 5,000 שקלים - מי שהפעילו עסק או מקום בעצמם או באמצעות אדם אחר בניגוד לתקנות ו/או בניגוד להוראת רופא מחוזי שהורה על סגירתו.

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

נתניהו צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

סקר חדש קובע: אם יהיו בחירות - נתניהו אשם

קרא עוד